Mikiny na snowboard

V této kategorii si můžete prohlédnout naši nabídku pohodlných, hřejivých, ale zároveň dostatečně prodyšných snowboardových mikin. Mikina na snowboard poslouží jako ideální druhá vrstva oblečení pod lyžařskou bundu na sjezdovku i do terénu. Kromě snowboardových mikin si u nás můžete pořídit i další snowboardové oblečení, jako třeba kalhoty, termoprádlo, čepice nebo rukavice.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.6/5 podle 117 Hodnocení z webu a z prodejen

DOBRÁ SNOWBOARDOVÁ MIKINA VÁS ZAHŘEJE A ZÁROVEŇ POMŮŽE ODVÉST VLHKO

Možná už znáte takzvaný “cibulový princip”, ale pro ty, kteří jej neznají: jedná se o princip tří vrstev oblečení na lyže či snowboard. První vrstva je kvalitní termoprádlo, které pomáhá udržet teplo, ale především odvádí vlhko pryč od těla. Této vrstvě se proto také říkává “sací”. Snowboardová mikina spadá do vrstvy druhé, jež plní funkci termoizolační a má tedy za úkol vás řádně zateplit. Třetí vrstva - třeba snowboardové bundy a kalhoty - vás má především chránit před vnějšími vlivy, jako je voda, vítr a tak dále. Oblečení pro třetí vrstvu by tedy narozdíl od termoprádla a snowboardové mikiny mělo být voděodolné.

Kromě výše zmíněného termoprádla, snowboardových mikin, bund a kalhot nabízíme i další snowboardové oblečení, jako jsou například čepice nebo rukavice a ponožky. Kromě snowboardových mikin a dalšího oblečení si u nás můžete vybrat i kompletní snowboardovou výbavu, jako třeba samotné snowboardy, helmy, brýle a páteřáky.

JAK ZVOLIT IDEÁLNÍ SNOWBOARDOVOU MIKINU

Mějme na paměti, že dobrá snowboardová mikina poskytne teplo, ale zároveň se v ní necítíte jako ve skafandru. Musí být tedy vyrobena z materiálů, které dokáží udržet velké množství tepla, ale zároveň poskytují i určitou úroveň prodyšnosti. Vlhkost, která pod oblečením vzniká, musí odcházet ven. Nejčastěji se tak k výrobě lyžařských a snowboardových mikin používají syntetické materiály, jako je třeba polyester. Setkat se samozřejmě můžete i s jinými materiály, například s fleecem. Mikina na snowboard by vás neměla omezovat v pohybu, ale také by na vás neměla plandat.

S výběrem ideální snowboardové mikiny vám samozřejmě moc rádi pomůžeme. Kontaktujte nás nebo se námi zastavte na některé z našich prodejen. Pokud hledáte rady, jak se obléknout na sjezdovku, doporučujeme vám přečíst si na našem blogu článek s názvem: Jak se obléct na lyže a snowboard.

dárkovou kartou