Zimní čepice, čelenky, kukly a nákrčníky

V této kategorii si můžete vybrat a objednat lyžařské čepice, lyžařské kukly, nákrčníky a čelenky. Nabízíme dětské, pánské i dámské lyžařské čepice z odolných materiálů, které vás udrží v teple. Kromě čepic na lyže nabízíme i další části lyžařského a snowboardové vybavení, jako jsou třeba bundy, kalhoty, mikiny a termoprádlo.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
229 Kč -48%
119 Kč
*Od 1. 8. 2023 až do vyčerpání zásob
399 Kč -25%
299 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
389 Kč -23%
299 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
349 Kč -42%
199 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.6/5 podle 16236 Hodnocení z webu a z prodejen

DĚTSKÉ, PÁNSKÉ I DÁMSKÉ LYŽAŘSKÉ ČEPICE, LYŽAŘSKÉ KUKLY, NÁKRČNÍKY A ČELENKY

Chránit si hlavu před chladem nasazením zimní čepice nás maminka učila už jako malé a my to dnes učíme i své děti. Vždyť jakoukoli odkrytou částí těla nám uniká - v zimním počasí drahocenné - tělesné teplo a my si jej samozřejmě chceme co nejvíce zachovat pro sebe. V této kategorii naleznete lyžařské čepice, které vás zahřejí a díky svému zpracování se báječně hodí pod lyžařskou helmu. Kromě pánských, dětských i dámských lyžařských čepic nabízíme i další lyžařské a snowboardové oblečení, například: bundy, mikiny, kalhoty nebotermoprádlo.

Konkrétně za lyžařské čepice značky WEDZE dáme klidně ruku do ohně. Produkty WEDZE vyvíjíme v našem vývojovém středisku Mountain store na úpatí hory Mont Blanc. To nám umožňuje lyžařské čepice a další výrobky značky WEDZE testovat přímo na alpských sjezdovkách a dosáhnout tak skvělých výsledků. Při vývoji nezapomínáme v žádném případě na ekologii a podílí se na něm i experti, kteří zimními sporty žijí.

PŘI VÝBĚRU LYŽAŘSKÉ ČEPICE DBEJTE NA POHODLÍ

Máte-li si svůj oblíbený zimní sport náležitě vychutnat, je třeba, abyste se cítili maximálně spokojeně. A s tím souvisí i výběr správného lyžařské oblečení. Při výběru lyžařské čepice nespěchejte, můžete si tím ve výsledku uškodit. Tedy přesněji svému pohodlí a s tím i spokojenosti na sjezdovce. Zvažované lyžařské čepice si řádné prozkušejte, zjistěte, zda vám více vyhovuje ten či onen materiál nebo to či jiné zpracování. Zvolenou lyžařskou čepici budete mít přece na hlavě pod helmou třeba i celý den a chcete se v ní cítit pohodlně. Hleďte i na styl, neboť i ten souvisí s vaším pocitem spokojenosti. I proto vyrábíme lyžařské čepice ve více barvách a designech.

Z JAKÝCH MATERIÁLŮ MOHOU BÝT LYŽAŘSKÉ ČEPICE VYROBENY

Lyžařské čepice mohou být vyrobeny třeba z materiálů, jako vlna, polyester, akryl či z kombinace těchto tkanin. Pro větší pohodlí je může doplňovat třeba fleece, což je materiál, který skvěle odvádí vlhkost od pokožky. Lyžařské čepice z akrylu (umělé vlákno) se nesráží a snadno se perou, lyžařské čepice z polyesteru (odolné syntetické vlákno) pak nabízí vynikající pevnost a dobře zachovávají barvy.

dárkovou kartou