Lyžařské a snowboardové mikiny

Držte se při vašem oblíbeném sportu v teple díky lyžařským mikinám či svetrům a mikinám na snowboard z kvalitních materiálů. Nabízíme dětské, dámské i pánské lyžařské mikiny, které poslouží jako ideální doplněk pod lyžařskou bundu. Prohlédněte si také naši nabídku lyžařského termoprádla.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Freestylová koloběžka leží na betonu.
JAK SE OBLÉCT NA LYŽE A SNOWBOARD? Určitě jste už někdy slyšeli, že před zimou se nejlépe ochráníte tak, že budete vrstvit oblečení...
999 Kč -40%
599 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
849 Kč
4.6/5 podle 1274 Hodnocení z webu a z prodejen

LYŽAŘSKÉ SVETRY A MIKINY PRO LYŽAŘSKOU SEZÓNU

Čeká vás aktivní den, vyjdete ze dveří a nadechnete se čerstvého, ledového zimního vzduchu. S lyžemi v podpaží jste připraveni vyrazit s rodinou na svah. A největší výzvou je –⁠ vydržet při lyžování v mrazu a v průvanu celý den. Abyste byli v teple po celou dobu a měli dostatek volnosti pohybu, oblékněte se dle osvědčeného systému 3 vrstev, který se skládá z:

Lyžařského termoprádla

Lyžařské mikiny

Lyžařských kalhot a bundy

Kromě lyžařského a snowboardového oblečení nabízíme také kompletní lyžařské a snowboardové vybavení.

NA CO SE ZAMĚŘIT PŘI NÁKUPU LYŽAŘSKÝCH SVETRŮ A MIKIN?

Děti jsou na chlad o něco citlivější než dospělí, ale i tak si rády hrají a dovádějí ve sněhu. Proto je obzvláště důležité, aby měly na sobě teplé a nepromokavé oblečení od hlavy až k patě. Dětské sněhové kombinézy jsou ideální, protože kapuce a gumičky na rukou a nohou napomůžou pořádnému „utěsnění“, takže děti zůstanou v teple a v suchu. Při lyžování nebo sáňkování by neměly chybět ani ochranné pomůcky, jako jsou helmy a brýle.

Jinak při nákupu lyžařských svetrů a zimního oblečení věnujte pozornost materiálům a výplním. Samozřejmě je také důležité, aby byl dodržen určitý standard kvality. Vysoce kvalitní tkaniny odvádějí vlhkost a udržují teplo, aniž byste se při stání potili.

DRUHY 2. VRSTVY

Snowboardová mikina (hoodie) –⁠ mikina delšího střihu, která má kapuci s nákrčníkem. Je vhodná spíše pro aktivní snowboardisty a lyžaře, protože narozdíl od jiných druhých vrstev nezaručuje takovou hřejivost.

Péřová lyžařská bunda –⁠ nejhřejivější druhá vrstva. Narozdíl od turistických péřových bund má lepší prodyšnost, ale není tak hřejivá.

Vatová bunda –⁠ oproti péřové lyžařské bundě má vyhodu v tom, že vás bude stále hřát i v případě, že zmokne.

Péřové nebo vatové spodní kalhoty –⁠ jsou vhodné do obzvlášť studených dnů nebo na backcountry.

Pro co největší pohodlí na horách doporučujeme dodržovat vrstvení.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu