LATITUDE 64°

Sada discgolfových disků pro děti

670 Kč

Discgolfová sada tří disků (putter, midrange, driver), které jsou svými vlastnostmi i designem vhodné zejména pro mladé začínající discgolfisty.

Barva: Modrá / Červená / Bílá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Ultimo Frisbee shop CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

DISCGOLFOVÁ SADA PRO DĚTI

Superhrdina, zombík a pirát! Konečně discgolfová sada stvořená přímo pro děti! Obsahuje všechny tři základní typy disků (putter, midrange a driver). Všechny mají nízkou váhu, takže do nich není nutné dávat tolik síly, aby letěly daleko. Jsou vyrobeny z neklouzavého materiálu a navíc mají povedené designy, které se těm nejmladším discgolfistům určitě zalíbí. Atraktivní cenovka je jen bonusem!

Tuto sadu doporučujeme pořídit dětem přibližně do 13 let. Pro starší nebo zkušenější hráče budou vhodné spíše disky v o něco vyšší váhové kategorii (155 - 165 gramů).

Sada obsahuje tyto disky:

  • Zombík je disk pomalý, ale extrémně účinný na blízkou vzdálenost. Putter, jehož instinktem je jít přímo k cíli.
  • Pirát je midrange, který ti dá kontrolu a dostane tě blíže k cíli. Skvěle vyvážený disk, který dopluje až pod koš.
  • Superhrdina je driver, který tě na výhozišti nenechá ve štychu! Je navržen tak, aby maximalizoval vzdálenost začínajících hráčů, hlavně těch menších.

Tyto disky nemají vlastnosti určené číselnými hodnotami, jak tomu standardně bývá u discgolfových disků. Jedná se o rovné až nestabilní disky, zkrátka takové, aby co nejlépe fungovaly právě pro malé discgolfisty.

Hmota:

Disky v této sadě jsou vyrobeny ze základní hmoty. Její povrch je pogumovaný, takže se skvěle drží a neklouže z ruky, ani když je disk vlhký. Nevýhodou je nižší výdrž disků. S postupným opotřebením budou ztrácet své původní letové vlastnosti - budou se stávat více nestabilními, což prakticky znamená, že budou zahýbat více doprava (při backhandovém hodu pravou rukou).

Barva a váha:

V sadě vždy najdete červený, modrý a bílý disk.

Hodnocení zákazníků