LATITUDE 64°

Discgolfový distance driver SAPPHIRE Retro

310 Kč

Distance driver pro mírně pokročilé hráče bez rozdílu pohlaví. Sapphire se díky přilnavé hmotě Retro skvěle drží!

Barva: Růžová

163 g Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Ultimo Frisbee shop CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

SAPPHIRE Retro Line

SAPPHIRE je disk na pomezí fairway a distance driveru, který navazuje na oblíbený Diamond. Ve srovnání s ním je delší a stabilnější (na konci letu bude více zahýbat doleva), ale stejně skvěle padne do ruky, a to i do menší. V kombinaci z nižší gramáží to z něj dělá skvělý driver pro ženy, děti a obecně hráče s menší silou. V základní hmotě Retro nabízí skvělý grip, příznivou cenu, ale nižší odolnost.

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

Hmota:

RETRO LINE je základní plast od Latitude 64°. Tento materiál byl vyvinut na přání hráčů jako nostalgický návrat do minulosti. Vychází z hmoty Zero line, ze které si bere spolehlivý úchop (grip). Disky z tohoto materiálu padnou do ruky jako ulité a jen tak vám z ní nevyklouznou, a to ani za mokra. Nevýhodou materiálu je slabší výdrž - disky se rychleji obouchají, což mění jejich letové vlastnosti (disky se typicky stávají méně stabilnějšími).

Barva a váha:

Barevný odstín disku se může lišit oproti ilustračnímu obrázku. Stejně tak barva potisku může být jiná. Váha disku se pohybuje v rozpětí 157 - 164 gramů.

Hodnocení zákazníků