DISCMANIA

Discgolfový distance driver ASTRONAUT Active Premium

460 Kč

ASTRONAUT je distance driver cílený hlavně na začínající hráče nebo ty se slabší paží.

Barva: Žlutá

170g Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Ultimo Frisbee shop CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

ASTRONAUT Active Premium

ASTRONAUT je nestabilní distance driver cílený zejména na středně pokročilé discgolfisty nebo zkrátka všechny hráče, kteří nemají tolik síly v ruce, ale chtějí prodloužit svojí vzdálenost. V tom jim Astronaut skvěle pomůže díky svým letovým vlastnostem. Zkušení nebo silnější hráči, kteří disku předají dostatek energie, využijí tenhle disk na dlouhé rollery, anhyzery, či pozdní turn-overy.

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

Hmota:

Materiál ACTIVE PREMIUM z dílny Discmania (respektive z dílny čínského výrobce YIKUN, který pro Discmanii tyto disky vyrábí) je průhledný materiál, který nabízí vysokou odolnost a solidní grip. Disky z této hmoty váží vždy mezi 165 - 170 gramy, což je optimální váha po začínající i pokročilé hráče. Jediné, o co se musíte starat je výběr barvy. V nabídce je vždy modrá, růžová nebo žlutá, tedy barvy, které se vám budou dobře hledat. V kombinaci s povedenými potisky vypadají disky z řady Active Premium opravdu krásně.

Barva a váha:

Barevný odstín disku se může lišit oproti ilustračnímu obrázku. Stejně tak barva potisku může být jiná. Váha disku se pohybuje v rozpětí 165 - 173 gramů.

Hodnocení zákazníků