LATITUDE 64°

Discgolfový putter PURE Retro

310 Kč

Discgolfový putter vhodný pro hráče všech úrovní. Ideální jako vůbec první disk.

Barva: Bílá

173 g Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Ultimo Frisbee shop CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

PURE Retro Line

Pure je velice oblíbený putter s nízkým profilem, díky čemuž dobře padne i do menších rukou. Skvělý na dohazování do koše, ale také na delší hody. Univerzální disk pro hráče všech úrovní a ideální jako první disk pro začátečníka. Základní hmota Retro nabídne příznivou cenovku, skvělý grip, ale také nižší odolnost.

Typ disku:

Putter (Putt & Approach) = disky, které slouží primárně k závěrečnému dohazování do discgolfového koše a k přihazování k jamce z krátkých až středních vzdáleností. Puttery jsou skvělé i na dlouhé, rovné hody. Profíci s nimi hází i přes 100 m.

Hmota:

RETRO LINE je základní plast od Latitude 64°. Tento materiál byl vyvinut na přání hráčů jako nostalgický návrat do minulosti. Vychází z hmoty Zero line, ze které si bere spolehlivý úchop (grip). Disky z tohoto materiálu padnou do ruky jako ulité a jen tak vám z ní nevyklouznou, a to ani za mokra. Nevýhodou materiálu je slabší výdrž - disky se rychleji obouchají, což mění jejich letové vlastnosti (disky se typicky stávají méně stabilnějšími).

Barva a váha:

Barevný odstín disku se může lišit oproti ilustračnímu obrázku. Stejně tak barva potisku může být jiná. Váha disku se pohybuje v rozpětí 172 - 176 gramů.

Hodnocení zákazníků