EURODISC

175 g létající talíř PEACE & FRISBEE

420 Kč

Organický létající disk pestrobarevným. Schválený na Ultimate frisbee a perfektní pro rekreační hru.

Barva: Bílá

175g
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Ultimo Frisbee shop CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

PEACE & FRISBEE

100% organický létající talíř s pestrobarevným designem v hippies stylu. Jedná se o disk standardních parametrů (průměr 27 cm, váha 175 g) , který využijete jak na Ultimate frisbee, tak na rekreační házení.

Opravdu unikátní frisbee! Létající talíře od německého výrobce Eurodisc jsou vyrobeny z ekologicky šetrnějšího BIO plastu! To se však nijak negativně nepodepisuje na jejich vzhledu, pocitu v ruce, ani na tom, jak létají. Ba naopak, Eurodiscy se svými letovými vlastnostmi v pohodě vyrovnají konkurenci v podobě klasického Ultrastaru. Vyzkoušejte sami a užijte si ještě lepší pocit ze hry s těmito k přírodě šetrnějšími létajícími disky.

Organický létající disk

Všechny disky od výrobce Eurodisc jsou vyrobeny ze 100% obnovitelných surovin - BIO plastů (polymerní materiály vyrobené z přírodních zdrojů použití fosilních paliv), které lze bezpečně recyklovat prostřednictvím klasických žlutých kontejnerů. Celý výrobní proces navíc probíhá přímo v Německu - od zakoupených surovin po samotnou výrobu a to s použitím 100% zelené elektřiny. Dalším krokem k udržitelnosti je také balení produktů, které neobsahuje žádné další plasty, pouze recyklovaný papír.

O autorovi designu

Peace & Frisbee je vítězný návrh Ultimo Disc Design Contestu a jeho autorem je Lukáš Burger.

Hodnocení zákazníků