LATITUDE 64°

Discgolfový fairway driver RIVER BioGold

450 Kč

Discgolfový disk River je ideální vstupenkou do světa driverů. Létá rovně, skvěle se drží a parádně plachtí. Navíc z recyklovaného plastu.

Barva: Modrá

173 g Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Ultimo Frisbee shop CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

RIVER BioGold

River je fairway driver, který sedí většině hráčů a díky užšímu rimu se pohodlně drží. Plachtí opravdu dlouho a je snadno kontrolovatelný. Ideální jako první driver začínajícího hráče, kterému poletí krásně rovně. Zkušenější a silovější hráči jej využijí na pravotočivé hody typu anhyzer, hyzer-flip apod.

Typ disku:

Fairway driver = dobře ovladatelné disky pro hody na delší vzdálenosti. Ideální pro začátečníky, kteří chtějí začít s drivováním. Fairway driver doporučujeme pořídit jako třetí disk - poté co ovládnete Putter a Midrange.

Hmota:

BioGold disky od Latitude64° jsou vyrobené ze směsi materiálů Opto a Gold - z disků, které neprošly kontrolou kvality. Přednostmi tohoto ekologického materiálu jsou skvělý grip a vysoká odolnost.

Barva a váha:

Barevný odstín disku se může lišit oproti ilustračnímu obrázku. Stejně tak barva potisku může být jiná. Váha disku se pohybuje v rozpětí 173 - 176 gramů.

Hodnocení zákazníků