Hole na kolečkové lyže STORM 5 STREET ONEWAY

1 399 Kč −7%
1 299 Kč
*Od 10. 3. 2023 až do vyčerpání zásob

8763655

Určeny pro pravidelné použití s kolečkovými lyžemi ve středně vysokém tempu.

Vysoce kvalitní hůl s 50% obsahem karbonu v tubusu, díky kterému 1 m hole váží méně než 90 g. Hole tak lyžaři vrací maximum energie z každého odpichu.

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TUHOST

50 % karbon, hmotnost nižší než 90 g/m.

ERGONOMICKÝ TVAR

Poutka AV Race Strap a rukojeť Carbon Grip, skvělý poměr přesnosti / pohodlí

ODOLNOST

Odolné hroty: Průměr košíčků 9 mm.

Technické informace

Swingweight [kgm²]

Swingweight (švihová hmotnost) odkazuje ke kyvadlovému pohybu hole. Čím těžší je hůl u špičky, tím více energie musí lyžař vynaložit. Hmotnost běžkařských holí se testuje bez rukojeti, poutka a bez košíku. Čím je číslo menší, tím lépe.
STORM 5 STREET OENWAY = SWINGWEIGHT [kgm²]: 160

Těžiště [mm]

Vzdálenost se uvádí od horní špičky hole a udává bod, ve kterém je hůl rovnoměrně vyvážená. Těžiště se měří bez rukojeti a bez košíčku, v délce hole 1350 mm. Čím výš těžiště je, tím lépe.

STORM 5 STREET OENWAY = TĚŽIŠTĚ [mm]: 691

Maximální zátěž [N]

Klíčový mechanický parametr, který popisuje odolnost trubky vůči poškození působením vnějších sil. Je to ukazatel odolnosti. Při testování maximální zátěže se provádí měření v šesti různých bodech po celé délce trubky a poté se na střed každého úseku působí silou, dokud nedojde k poškození. Těchto šest hodnot se pak zprůměruje a získá se hodnota maximálního zatížení. Čím vyšší hodnota maximální zátěže, tím lepší. STORM 5 STREET = 877

Tvrdost [mm]

Tento parametr určuje účinnost přenosu síly při odrazu. Čím tužší hůl, tím lépe vede energii od lyžaře a tím méně energie pohlcuje ohyb hole. Tvrdost se měří bez rukojeti a bez košíčku. Přímo na střed tyče se působí silou a měří se maximální vychýlení. Čím je hůl tvrdší, tím lepší.
STORM 5 STREET = TVRDOST [mm]: 75

Hmotnost [g/m]

Hmotnost je rozhodujícím faktorem pro celkový výkon lyžařské hole. Jedná se o celkovou hmotnost trubky na metr bez rukojeti nebo košíčku. Na tento údaj má významný vliv použitý materiál. Čím je hůl lehčí, tím lepší.
STORM 5 STREET = HMOTNOST [g/m]: 89

Hodnocení zákazníků

Načítání