Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Dětské lyžařské helmy

11 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Dětská přilba: bezpečnost dětí na prvním místě

Bez ohledu na to, zda stojí dítě na lyžích poprvé nebo máte doma malého pravidelného lyžaře, mělo by podle vzoru rodičů nosit lyžařskou přilbu povinně. Přilba je nezbytné příslušenství, které chrání hlavu mladého lyžaře a snowboardisty před nárazy. V rámci této rubriky vám představujeme nabídku přileb od různých homologovaných výrobců. Všechny přilby jsou pohodlné, spolehlivé, a jejich odlišnost spočívá v použití různých technologií. Pohodlí je pro mladého lyžaře na svahu stejně důležité jako bezpečí. Každá dětská přilba je opatřena hřejivou výplní, a tvoří tak nezbytnou součást lyžařského vybavení. Je-li navíc přilba vybavena zorníkem, zajišťuje ochranu očí před UV zářením.

Druhy přileb a jejich vlastnosti

Naše nabízené lyžařské a snowboardové přilby vyhoví různým požadavkům, vybírat můžete z několika velikostí a různých designů. Odlišují se také ve své funkčnosti. Většina modelů je vybavena technologiemi Turnering System a Venting System, které umožňují snadné nastavení obvodu. Zajišťují rovněž velmi dobrou tepelnou regulaci, tím že odvádí horko a vlhkost ven z přilby. Většina přileb je vybavena technologií „Hard Shell Construction“ která zaručuje pevnost, odolnost a optimální ochranu. Tento typ konstrukce je při běžném používání zárukou dlouhé životnosti a odolnosti. Celé vnitřní polstrování dětských přileb lze odepnout, vyjmout a prát v pračce. Když nakonec porovnáte všechny technické vlastnosti přileb a jednu z nich vyberete, může se stát, že dítě není spokojeno s jejím vzhledem. Pro osobní upravení nabízíme speciální nálepky na přilby.

Kvalitní přilby, které vyhovují normám

Přilby jsou pro děti na lyžích a snowboardu důležité a jejich kvalitu a proces výroby není radno brát na lehkou váhu. Všechny naše nabízené přilby byly testovány výrobci v reálných podmínkách. Vyhovují normě EN 1077, která stanovuje požadavky na lyžařské a snowboardové přilby. Pro více informací o lyžařských přilbách a jejich používání můžete navštívit naše stránky nebo přímo kontaktovat odborného poradce, který vaše dotazy rád zodpoví.