BULLPADEL

Raketa na padel Bullpadel Elite 24 Gemma Triay

5 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891273

Získejte nad svými soupeři výhodu s raketou Bullpadel Elite 03 ! Přesně tuto raketu si vybrala i Gemma Triay pro sezónu 2024.

Hybridní aerodynamický model s vyvážením na střed (vhodné pro útočení i obranu) a hmotností 350–360 g. Povrch XTend Carbon 3K s MultiEva uvnitř zlepšují všestrannost a pohodlí.

Barva: Bílá / Černá / Světle růžová

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +599 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

  Dobrý poměr razance a kontroly díky hybridnímu tvaru a neutrálnímu vyvážení.

  Ovladatelnost

  Stabilita a nízká hmotnost díky technologii Air React Channel.

  STABILITA

  Díky karbonovým výztuhám navíc v jádru rakety.

  PŘESNOST

  XTend Carbon s pěnou MultiEva uvnitř.

  Technické informace

  Vnější materiál: XT- Carbon 3 K

  Vlákno XTend Carbon od značky Bullpadel je známá tím, že místo vláken používá proužky karbonu. Proužky jsou propletené ve dvou směrech, aby získaly ještě větší pevnost a odolnost. Oproti běžným karbonovým vláknům jsou proužky také o 20–30 % lehčí.
  Tři typy zaplétání: 18K, 12K a 3K. Rozdíl spočívá v síle vláken, která pak určuje hmotnost a také odolnost.

  Vnitřní materiál: MultiEva

  Nová MultiEva je složena ze dvou různých hustot, vnější kaučuková vrstva je kompaktnější, reaguje na rychlé míče a nabízí více razance a přesnosti. Vnitřní vrstva s nižší hustotou reaguje na pomalejší míče a nabízí lepší kontrolu i vymrštění míčku.

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou.

  Technologie Air React Chanel

  Speciální konstrukce, která díky přepracovanému jádru optimalizuje aerodynamiku a hmotnost rakety. Dutá konstrukce zvyšuje stabilitu rámu, což je dále znát na dynamičtějším odskoku a přesnějším odpalu míčku.

  Technologie VibraDrive

  Jedná se o konstrukční postup na úrovni rukojeti, do které se vstřikuje vysokohustotní pěna. Tato část rakety pak pohltí většinu vibrací ve hře, zejména pak těch způsobených nepřesným odpalem.

  Hmotnost: 350–360 g

  Hmotnost se udává v gramech. Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vyvážení: na střed

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Koho by tento produkt mohl zajímat?

  Raketa Bullpadel Elite W 2024 je určená pokročilým či profesionálním hráčkám, které preferují silový styl hry, ale zároveň nechtějí podcenit ani přesnost a kontrolu, se nimiž zase pomáhá hybridní tvar rakety a její MultiEva jádro.
  Tento model se od předchozích variant použitím karbonu 3K na povrchu, díky čemuž je raketa stabilnější a ovladatelnější a tak můžete podávat skvělý výkon po delší dobu.

  Záruka

  2

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků