BULLPADEL

Raketa na padel Bullpadel Flow Ale Salazar

5 499 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891278

Raketu používá Ale Salazarová. Byla navržena pro všechny pokročilé hráčky, které hledají zejména ovladatelnost (hmotnost 350–360 g), výkon a univerzálnost.

Užijte si pohodlí povrchu Fibrix (karbon a X-Glass) a jádru MultiEva. Ale také razanci, kterou přináší tvar diamantu, vyvážení do hlavy a jádro FlowForce.

Barva: Bílá / Zlatá / Černá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +549 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Tvar diamantu, vyvážení do hlavy a jádro FlowForce pro větší výkon.

  Ovladatelnost

  Vynikající ovladatelnost díky hmotnosti 350–360 g.

  Omezení vibrací

  Redukované vibrace díky VibraDrive (integrovaný v rukojeti).

  PRUŽNOST VÝPLETU

  Fibrix a MultiEva nabízí dobrý kompromis mezi pružností a pevností.

  TECHNICKÉ ÚDERY

  Optimalizovaná přilnavost a rotace díky povrchové úpravě 3D Grain.

  Technické informace

  Styl hry: univerzální

  Díky tvaru diamantu a svým vlastnostem je tento model rakety na padel velmi razantní. Nízká hmotnost v kombinaci s hybridním vláknem Fibrix (karbon a X-Glass) na vnějším jádru pak snižuje tuhost a umožňuje hráčům agresivní styl hry. Díky technologii zabudované do jádra rakety (FlowForce) a povrchové úpravě 3D Grain však nebyla opomenuta ani kontrola.

  Vyvážení: top

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Hmotnost 350–360 g.

  Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vnější materiál: Hybridní vlákno (Karbon a X-Glass)

  Díky hybridnímu materiálu (karbon a skelné vlákno X-Glass) zkombinovanému s pryskyřicí pružnější, než je běžné, je jádro pružnější a ohebnější.

  Vnitřní materiál: MultiEva

  Pěna MultiEva je složená ze dvou pěn různé hustoty. Vnější vrstva je kompaktnější a umožňuje zpracovat ty nejrychlejší míče a odpálit je s maximální razancí. Vnitřní vrstva má naopak menší hustotu a umožňuje zpracovávat pomalé míče a mít nad nimi při odpalu naprostou kontrolu.

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou.

  Technologie VibraDrive

  Jedná se o konstrukční postup na úrovni rukojeti, do které se vstřikuje vysokohustotní pěna. Tato část rakety pak pohltí většinu vibrací ve hře, zejména pak těch způsobených nepřesným odpalem.

  Technologie Sticker

  Lepicí chránič rámu na ochranu laku rakety před náhodnými nárazy nebo poškrábáním.

  Technologie 3D Grain

  Inovativní povrch rakety ve tvaru mnohoúhelníku přispívá ke snadnému držení a vynikající rotaci míče. Promyšlené rozmístění otvorů pro perfektní kombinaci kontroly míčku a udílení rotací.

  Technologie FlowForce

  Inovativní design se zesíleným jádrem, které vyvažuje hlavu oversize. Toto provedení poskytuje lepší reaktivitu a razanci.

  Bullpadel Flow, raketa Alejandry Salazar

  Konstrukční vlastnosti modelu Bullpadel Flow motivovaly Alejandru Salazarovou (WPT č. 1), aby si tento model vybrala i v letošní sezóně.

  Záruka

  2

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků