KUIKMA

Raketa na padel Kuikma PR190

849 Kč
Kód : 8601005

Padelová raketa pro začínající hráče.

Raketa Kuikma PR190 má kulatý tvar pro lepší kontrolu, vyvážení do ruky pro lepší ovladatelnost a váží 320 g (+/- 7 g). Vyrobená je ze skelného vlákna a pěny EVA.

Barva: Tmavě tyrkysová / Zářivě limetková

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +84 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  Ovladatelnost

  Velmi lehká (320 g) s vyvážením do ruky.

  KONTROLA TRAJEKTORIE

  Díky technologii Full EVA a konstrukci ze skelných vláken.

  Technické informace

  Co je to technologie Full EVA?

  Exkluzivní inovace Decathlonu: Raketa je vyrobena z jediného dílu z EVA s potahem z kompozitových vláken. Velká plocha z EVA na středové části úderové plochy optimalizuje toleranci úderů mimo střed a zlepšuje kontrolu úderů.

  Znáte padel?

  Padel se zrodil v Mexiku na konci 60. let. Sport se rychle se rozšířil do Španělska a Argentiny a postupně se dostal do všech španělsky mluvících zemí jižní Ameriky. V současnosti je padel po fotbalu druhým nejčastěji provozovaným sportem ve Španělsku, a dokonce porazil i tenis. Po celém světě se mu věnuje osm milionů hráčů.

  Jak hrát padel?

  Hrají dva hráči proti dvěma (debl). Při podání má hráč nárok na dva míče. Podává se křížem přes kurt a spodem. Je povolen jeden odraz od země. Míček se musí nejprve odrazit od země, poté se může dotknout jakékoliv jiné části kurtu. Míček se může odrazit od zdi (ne však od pletiva). Míček může po odskoku vyletět ze hřiště a lze jej odehrát i mimo kurt. Body se počítají jako při tenisu.

  Pár tipů od našeho týmu

  Do začátků doporučujeme používat míčky pro začátečníky. Jsou měkčí a pomalejší, snadněji se tak naučíte číst pohyb míčku po kurtu a reagovat na něj. Speciální boty na padel vám usnadní pohyb po hřišti. Většinou se hraje na umělé trávě posypané pískem, která je v klasických botách velice kluzká. Nakonec se můžete poohlédnout po kurzech padelu, tím celý proces učení urychlíte a také si budete jistí, že si do hraní padelu nepřenesete návyky z hraní tenisu nebo squashe.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Výplet 40% Skelné vlákno , 30% Ethylenvinylacetát , 30% Uhlík Racket handle 50% Polyuretan , 50% Polyamid

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Doporučujeme raketu chránit a ukládat ji do obalu.

  TESTY

  Tým návrhářů výrobků pro padel sídlí ve Španělsku. Má na starost design a funkčnost výrobků.Snaží se přesně identifikovat potřeby hráčů. Všechny informace následně předávají našemu vývojovému centru ve Francii, kde se vyrábí prototypy, které se testují v praxi hráči padelu různé úrovně. Životnost výrobků je pak testována v laboratoři ve vývojovém centru.
  Díky tomuto postupu jsme si jistí, že naše koncové výrobky, které nabízíme zákazníkům, jsou opravdu kvalitní.

  Obrázky

  Raketa na padel Kuikma PR190
  Raketa na padel Kuikma PR190
  Raketa na padel Kuikma PR190

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi