BULLPADEL

Raketa na padel Bullpadel Indiga Power

1 799 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891253

Jste zatím amatéři, ale chcete se rychle zlepšit, a tak hledáte razantní a dobře hratelnou raketu? Raketa Bullpadel Indiga PWR je pro vás ta pravá!

Tvar diamantu a vyvážení do hlavy dodává úderům razanci. Povrch Polyglass je na dotek hebký a poddajný. Jádro SoftEva optimalizuje odskok míčku. Hmotnost: 360–370 g

Online objednávka
V současné době není k dispozici online

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Zjistěte vše o

Získejte +179 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Diamantový tvar, vyvážení do hlavy a optimalizovaná Grip Zone pro vyšší výkon.

  Ovladatelnost

  Nízká hmotnost (360–370 g) a povrch Polyglass pro extrémní ovladatelnost.

  PRUŽNOST VÝPLETU

  Pěna Soft Eva zejména tlumí vibrace a přináší tak vysoký komfort při hře.

  ODOLNOST

  Rám CarbonTube je pevná konstrukce s dlouhou životností.

  Technické informace

  Technologie Grip Zone

  Grip Zone zlepší vaši pozici při čekání na míček (naprostý základ pro jakýkoliv dobrý odpal). S touto inovativní raketou můžete být připraveni na vše: volej, forhend i bekhend.

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou.

  Vnější materiál: Polyglass

  Skelné vlákno PolyGlass se vyrábí z roztaveného skla. Je to velmi odolný materiál, který zaručuje pohodlný odpal, tzn. že nabízí vynikající poměr mezi poddajností a odolností.

  Vnitřní materiál: Soft EVA.

  Pěna EVA existuje v několika hustotách, čím vyšší hustota, tím tvrdší pěna. Změnit hustotu pěny je poměrně snadné, menší hustota pak dodá odpalům větší razanci.

  Hmotnost 360–370 g

  Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vyvážení: top

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Koho by tento produkt mohl zajímat?

  Raketa Bullpadel Indiga PWR 2024 ve tvaru diamantu se přizpůsobí amatérským či příležitostným hráčům s agresivním stylem hry, kteří při hře ocení ultimátní pohodlí, které jim pomůže rychle zlepšit techniku. Je to razantní raketa, ale je velmi přizpůsobivá a velmi snadno se s ní hraje. Navíc nabízí bezkonkurenční poměr ceny a kvality.

  Záruka

  2

  Hodnocení zákazníků