BULLPADEL

Raketa na padel Bullpadel Raider Power 24

1 499 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891256

S raketou Bullpadel BP Play Power mohou středně pokročilí hráči plně využít výhod silových úderů, zejména smečí a volejů.

Raketa je vyrobena ze skelných vláken a speciálního karbonu (CarbonTube). Díky tvaru diamantu a vyvážení do hlavy je velmi razantní. Jádro SoftEva zaručuje pohodlí. Hmotnost 360-370 g.

Barva: Černá / Zářivě zelená

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +149 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Tvar diamant a vyvážení do hlavy zvyšují razanci při odpalu.

  TOLERANCE

  Poměrně velký sweet spot zlepšuje toleranci při odpalech mimo střed rakety.

  Ovladatelnost

  Technologie Curvedge (aerodynamický rám) zlepšuje přesnost a ovladatelnost.

  PRUŽNOST VÝPLETU

  Pěna Soft Eva s nízkou hustotou je zárukou pohodlí při hře.

  ODOLNOST

  Carbon Tube zvyšuje odolnost vůči příp. nárazům při intenzivní hře.

  Technické informace

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou. Navíc je díky nim raketa mimořádně odolná.

  Technologie Curvedge

  Trojrozměrné složení rámu rozkládá energii vznikající při úderu po celé ploše rakety, díky čemuž nabízí větší sweet spot a lepší kontrolu nad míčem. Aerodynamický tvar má navíc menší odpor vzduchu při doteku s míčkem, optimalizuje ovladatelnost rakety a rychlost i přesnost hry.

  Vyvážení: top

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Hmotnost 360–370 g.

  Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vnější materiál: skelné vlákno (PolyGlass)

  Skelné vlákno je nejpružnější povrchový materiál. Čím pružnější vlákno, tím lepší odraz míčku a pohodlí. Čím pevnější vlákno, tím raketa získává na razanci.

  Vnitřní materiál: EVA Soft.

  Pěna EVA existuje v několika hustotách, čím vyšší hustota, tím tvrdší pěna. Změnit hustotu pěny je poměrně snadné, menší hustota pak dodá odpalům větší razanci.

  Určení

  Raketa Bullpadel BP Play Power potěší zejména středně pokročilé hráče na příjmu, kteří do svých zápasů chtějí vnést větší razanci. Jejími hlavními přednostmi jsou razance a ovladatelnost, díky nimž lépe reaguje a snáze odpaluje míče. Díky své střední hmotnosti si dokážete rychle osvojit dovednosti potřebné k tomu, abyste na kurtu vynikli.

  Záruka

  2

  Hodnocení zákazníků