BULLPADEL

Dětská raketa na padel Bullpadel Hack

1 299 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8818998

Raketa Hack Bullpadel pro děti. Ideální pro děti, které již ovládají techniku, a chtějí razantní a stabilní raketu pro další rozvoj svého potenciálu.

Raketa ve tvaru diamantu s vyvážením na střed zaručuje dobrou razanci odpalu. Nízká hmotnost, skelné vlákno a pěna Evalastic zlepšují ovladatelnost a pohodlí.

Barva: Světle šedá / Černá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +129 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Díky technologii Carbone Tube v rámu a tvaru diamantu.

  POHODLÍ

  Díky skelnému vláknu (Polyglass) a pěně Evalastic.

  Ovladatelnost

  Hmotnost de 335–345 g a vyvážení na střed pro lepší ovladatelnost.

  Technické informace

  Úroveň hry: pokročilí junioři

  Tento model je určen pro juniory na vysoké úrovni, kteří chtějí zlepšit svou techniku s vysoce výkonnou raketou (upravenou podle dospělé verze, se kterou hraje Paquito Navarro).

  Styl hry: Univerzální, útočný

  Díky tvaru diamantu a svým vlastnostem je tento model rakety na padel velmi razantní. Nízká hmotnost v kombinaci se skelným vláknem na povrchu snižuje tuhost, což hráči pomůže s přechodem na agresivnější styl hry. Nezapomněli jsme ale ani na kontrolu, tu zajišťují technologie zabudované v jádru rakety. Bullpadel Hack Junior 2023 tedy hráčům nabízí jak dostatek razance, tak kontroly.

  Vyvážení: na střed

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Hmotnost: 335–345 g

  Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vnější materiál: skelné vlákno

  Skelné vlákno je nejpružnější povrchový materiál. Čím pružnější vlákno, tím lepší odraz míčku a pohodlí. Čím pevnější vlákno, tím raketa získává na razanci.

  Vnitřní materiál: Evalastic

  Pěna EVA existuje v několika hustotách, čím vyšší hustota, tím tvrdší pěna. Změnit hustotu pěny je poměrně snadné, menší hustota pak dodá odpalům větší razanci. Pěna Evalastic je měkká a příjemná na dotek.

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou.

  Technologie PolyGlass

  Skelné vlákno PolyGlass se vyrábí z roztaveného skla. Je to velmi odolný materiál, který zaručuje pohodlný odpal, tzn. že nabízí vynikající poměr mezi poddajností a odolností.

  Technologie Evalastic

  Pěna s nízkou hustotou má specifickou pružnost a hustotu, které zajišťují lepší pocit ze hry a pohodlí. Díky svému složení si raketa mnohem déle uchová svoji původní výkonnost.

  Technologie Hack

  Tato technologie zlepšuje tuhost a zaručuje dokonalé rozložení hmotnosti rakety. V momentě nárazu míčku jádro Hack umožňuje lepší kontrolu odpalů, které jsou mimo sweet spot.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.3 kg

  Hodnocení zákazníků