BULLPADEL

Raketa na padel Bullpadel Ionic Power

2 799 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891282

Jste mírně až středně pokročilí a chcete se ještě zlepšit? S raketou Bullpadel Ionic Power s optimálním poměrem razance a přesnosti to půjde samo.

Tvar diamantu a vyvážení do hlavy zlepšují razanci. A díky povrchu Glaphite (karbon a skelné vlákno) je také tolerantní. Jádro MultiEva. 365–375 g.

Barva: Modrá / Světle šedá / Bílá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +279 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Tvar diamantu, vyvážení do hlavy a výztuhy XForce přináší extrémní razanci.

  KONTROLA

  Pěna MultiEva a povrch 3D Grain pro optimální kontrolu míčku.

  TOLERANCE

  Povrch je kombinace karbonu a skelného vlákna (Glaphite) s dobrou tolerancí.

  Technické informace

  Koho by tento produkt mohl zajímat?

  Raketa Bullpadel Ionic Power SMU 2024 byla navržena pro středně pokročilé hráče, kteří vyznávají razantní styl hry, ale nechtějí ztratit přesnost, aby se mohli rychle dostat zase o úroveň výš.

  Vyvážení: top

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Hmotnost 365–375 g

  Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vnější materiál: Glaphite

  Vlákno vyvinuté firmou Bullpadel. Je to kombinace skelných a karbonových vláken. Díky tomu je povrch pružný a přitom odolný, nabízí vysoký herní komfort a cit při úderu.

  Vnitřní materiál: MultiEva

  Pěna MultiEva je složená ze dvou pěn různé hustoty. Vnější vrstva je kompaktnější a umožňuje zpracovat ty nejrychlejší míče a odpálit je s maximální razancí. Vnitřní vrstva má naopak menší hustotu a umožňuje zpracovávat pomalé míče a mít nad nimi při odpalu naprostou kontrolu.

  Technologie XForce

  Systém, který optimalizuje vyvážení a zlepšuje odolnost konstrukce rakety.

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou.

  Technologie Ionic

  Inovativní provedení jádra rakety, které je pevnější a nabízí lepší kontrolu, tj. optimální pro dobrý odskok míčku i perfektní pružnost pro zrychlení odpalu.

  Technologie 3D Grain

  Inovativní povrch rakety ve tvaru mnohoúhelníku přispívá ke snadnému držení a vynikající rotaci míče. Promyšlené rozmístění otvorů pro perfektní kombinaci kontroly míčku a udílení rotací.

  Záruka

  2

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků