Gumy na cvičení

Posilovací gumy jsou v současnosti oblíbené pro svou praktičnost a všestranost. Objevte také naší nabídku činek a zpestřete si váš aktivní život!

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
DomaciPosilovna
Jak si vybavit domácí posilovnu? K tomu, abyste se dostali do formy si nemusíte kupovat drahé a neskladné fitness str...
349 Kč -28%
249 Kč
*Od 11. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
379 Kč
Gumový posilovač
DOMYOS

Gumový posilovač

(126)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.5/5 podle 6442 Hodnocení z webu a z prodejen

Posilovací gumy

Posilovací gumy jsou jednoduchým a efektivním nástrojem pro posilování svalů. Gumy jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou k dispozici v různých úrovních odolnosti. Posilovací gumy jsou lehké a snadno přenosné, takže je můžete vzít kamkoliv s sebou a trénovat kdykoliv chcete.Jednou z výhod posilovací gumy je její flexibilita. Posilovací gumy mohou být použity pro širokou škálu cviků, jako jsou přítahy, dřepy, rozpažováníí a mnoho dalších. Tyto gumy vám umožní trénovat téměř všechny svalové skupiny, včetně ramen, zad, nohou a břicha.Další výhodou posilovací gumy je její účinnost. Tyto gumy jsou navrženy tak, aby poskytovaly odpor při cvičení, což zvyšuje intenzitu tréninku a urychluje svalový růst.Ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec, posilovací guma je skvělou volbou pro trénink svalů. Tyto gumy jsou flexibilní, účinné a snadno dostupné, takže vám umožní trénovat kdykoliv a kdekoliv chcete.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu