DOMYOS

Posilovací gumy 3 ks 5-6-7 kg

129 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8528803

3 posilovací gumy, které jsou lehké a kompaktní, nabízejí různé úrovně odporu, které vám zpříjemní cvičení a zvýší vaše pokroky.

Barva: Tmavě petrolejová / Ostružinová / GRAFITOVĚ ČERNÁ

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +12 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

  Pomůcka k provádění řady cviků celého těla: vestoje i vleže!

  SKLADNOST

  Lehká guma se snadno uskladní i přenáší: máte ji tak všude s sebou.

  KOMBINOVATELNOST

  3 posilovací gumy, tudíž 3 stupně odporu.

  Technické informace

  Proč zvolit tyto gumy?

  Naše posilovací gumy vám umožní vytvarovat tělo bez zatížení kloubů. Nastavením amplitudy pohybů můžete během mrknutí oka upravit intenzitu. Díky široké škále možných cvičení můžete popustit uzdu své fitness kreativitě a pustit se s nadšením do sportovních aktivit. Jsou kompaktní a praktické, takže je můžete vložit do tašky a mít si je všude s sebou.

  Jaký je přesně odpor posilovacích gum?

  Každá posilovací guma je označena zátěží, v tomto případě 5, 6 nebo 7 kg, která představuje hmotnost, kterou „zvednete“ natažením gumy. Čím vyšší číslo, tím více síly potřebujete k natažení pásu. Čím vyšší je odpor, tím více pracujete na vyrýsování svalů a tím více se blížíte svým kondičním cílům.

  Rozměry

  Odpor 5 kg: Délka: 2 × 25 cm.
  Šířka: 4 cm.
  Tloušťka: 0,7 mm.
  Odpor 6 kg: Délka: 2 × 25 cm
  Šířka: 4 cm.
  Tloušťka: 0,9 mm.
  Odpor 7 kg: Délka: 2 × 25 cm.
  Šířka: 4 cm.
  Tloušťka: 1,1 mm.

  Posouvejte své tréninky vlastním tempem

  Naše posilovací gumy jsou ideální na začátky v posilování a následný progres! Začněte s gumou s nízkým odporem (lehká/5 kg), která se skvěle hodí na protažení nebo zahřátí svalů. Posuňte se o úroveň výš se středním odporem (medium/6 kg), a až budete připraveni na výzvu, čeká na vás vysoký odpor (high/7 kg), který vyrýsuje vaše svaly, zejména ty v dolní části těla. Chcete-li cvičení ještě zintenzivnit, překrývejte gumy, abyste dosáhli maximálního odporu.

  Které svaly můžete procvičovat?

  Naše posilovací gumy umožňují kompletně a efektivně procvičit celé tělo. Zpevněte hýždě pomocí dynamických výpadů, zdvihů nohou nebo intenzivních dřepů. Chcete posílit břišní svaly? Zařaďte jednu z posilovacích gum při šlapání na kole vleže na zádech. A co se týče paží, připravte se na zintenzivnění bench pressů a přítahů. Vše je možné!

  Údržba

  Chcete-li se o své gumy starat, prodloužit jejich životnost a zároveň zaručit jejich výkonnost, čistěte je mýdlovou vodou. Doporučujeme vyhnout se chemickým látkám, protože mohou narušit pevnost a pružnost gumy. Skladujte je mimo dosah přímého světla a zdrojů tepla. Nenechávejte je ve vozidle, protože výkyvy teplot je mohou poškodit.

  Snadný přenos

  Naše posilovací gumy jsou pozoruhodně měkké a pružné. Lze je snadno složit, srolovat a vložit do kapsy sportovní tašky, kabelky nebo pouzdra na počítač pro cvičení kdekoliv. Díky snadné přepravě jsou dokonalými společníky pro udržování tréninkové rutiny, ať jste kdekoli.

  Složení

  Hlavní materiál: 100% kaučukový latex.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.072 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní materiál: 100.0% Přírodní kaučukový latex

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Po cvičení následuje odměna: gumu skladujte na čistém a suchém místě (tedy nikoliv venku).
  Neskladujte v blízkosti zdroje tepla.

  Pokyny pro uživatele

  Výhradně pro domácí použití.

  TESTY

  Abychom zajistili kvalitu posilovacích gum, prošel tento výrobek řadou testů. Při výrobě byly použity pouze materiály bez obsahu škodlivých látek.

  Schváleno

  Posilovací gumy je možné například používat na posílení boční a zadní svalstvo na nohách.

  Pokyny k údržbě

  Před praním zajistěte uzávěry. Jemný cyklus, praní v pračce za studena se stejnými barvami. Perte v jemném pracím prostředku nebo v pracím prášku na peří a se 2 čistými tenisovými míčky. Nepoužívejte bělidla ani změkčovadla tkanin. Alespoň dvakrát důkladně vypláchněte. Sušte v sušičce při nízké teplotě se 2 čistými tenisovými míčky. Po každém cyklu je ihned vyjměte a načechrejte, dokud nejsou suché. Nečistěte v čistírně, nežehlete ani nenapařujte. Skladujte na chladném a suchém místě.

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi