TOPVET

MSM pro psy

178 Kč
1 780 Kč/kg

Používá se zejména jako kloubní výživa. MSM se podílí na syntéze kolagenu, který je základní stavební hmotou pojivových tkání. Podporuje zdraví kloubů a vazů, kvalitu kůže a srsti.

Příchuť: Bez příchutě

100g Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Green idea s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

MSM – Methylsulfonylmethan

KLOUBY, CHRUPAVKY, VAZY

Veterinární přípravek pro psy

MSM neboli methylsulfonylmethan je v přírodě běžně se vyskytující organická sloučenina síry, která má nezastupitelnou roli v koloběhu síry v přírodě. Biologicky aktivní síra je nutná pro správné fungování všech organismů. Při špatných stravovacích návycích a zvýšené míře stresu klesá hladina síry v těle. Používá se zejména jako kloubní výživa. MSM se podílí na syntéze kolagenu, který je základní stavební hmotou pojivových tkání. Podporuje zdraví kloubů a vazů, kvalitu kůže a srsti. Pozitivem MSM je jeho schopnost vykazovat protizánětlivé účinky a pomáhá tělu při procesu detoxikace.

Návod k použití: Prášek podávejte spolu s vhodným krmivem. Na 5 kg živé hmotnosti zvířete je doporučená dávka 250 mg přípravku denně (jedna osmina nejmenší zarovnané kávové lžičky). Přípravek lze podávat i dlouhodobě.

Složení: MSM Methylsulfonylmethan – bílý krystalický prášek bez zápachu

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Číslo schválení: 115-19/C

Hodnocení zákazníků