PROFORM

Rotoped PROFORM 210 CSX

12 990 Kč

ProForm 210 CSX patří k trenažérům známého amerického výrobce fitness strojů. Jedná se o skládací rotoped s kvalitní rámovou konstrukcí a nosností do 125 kg.

Barva: Černá / Černá / Světle šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI • Rotoped s magnetickou brzdou, s programy • Kvalitní šlapací střed na čtyřhran s ložisky • Setrvačník 5 kg, LCD displej • Bluetooth, komunikace s aplikací iFit • Nosnost 125 kg • Záruka 3 + 5 let • Servis u vás doma

PROFORM 210 CSX Tento trenažér nabízí 5 kg těžký setrvačník pro plynulý chod tréninku a magnetický brzdný systém s 16 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu.

Komfortní gelové sedlo, které lze nenáročně nastavit tak, aby jste měli zaručený maximální komfort při šlapání a ideální vzdálenost od pedálu.

V přední části stroje jsou transportní kolečka a zadní vyrovnávače nerovnosti podlahy.

Rotoped ProForm 210 CSX nabízí vestavěné reproduktory s MP3 připojením pro poslech hudby apod. To vše pro maximální komfort při jízdě. Součástí je integrovaný držák na tablet a držák na láhev.

Napájení je přes síťový adaptér 9V / baterie 4x typ D.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA PROFORM 210 CSX disponuje LCD displejem a zobrazuje základní hodnoty jako čas, vzdálenost, RPM otáčky, tepová frekvence, rychlost. Z programové nabídky nabízí dohromady 16 přednastavených programů pro zvyšování kondice, spalování kalorii apod. Snímání tepové frekvence je přes dlaňové snímače (hand pulsy). Tablet není součástí dodávky.

APLIKACE iFIT Model PROFORM 210 CSX nabízí i připojení k tréninkové aplikaci iFit, ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření Vašich tréninkových možností přes systém GOOGLE MAPS. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci tak můžete bez problému soutěžit třeba i s Vašimi přáteli, kteří využívají iFit app. Zkušební verze licence zdarma určena pouze pro 1 osobu na 30 dní a následně je zpoplatněna podle ceníku iFit. Licenci iFit si u nás mužete dokoupit.

Tablet není součástí dodávky.

Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

KVALITNÍ ŠLAPACÍ STŘED Šlapací střed je osazen kvalitními průmyslovými kuličkovými ložisky. To zaručuje dlouhodobou životnost stroje a tichý chod.

SERVIS A ZÁRUKA Na stroje značky ProForm poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky + 5 let na rám stroje. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky. Vše pro Vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky ProForm.

PROČ PROFORM? Již 40 let přináší americká značka ProForm Fitness do světa fitness inovativní technologie pomáhající lidem udržet si kondici, zdraví a snadněji dosáhnout svých fitness cílů. Výrobce je držitelem více než 200 patentů a dlouhodobě si udržuje vedoucí pozici na trhu v oblasti domácích fitness trenažérů. Americkou značku PRO-FORM vlastní společnost ICON fitness, která je rovněž majitelem značky NordicTrack. PROFORM a NodicTrack se snaží stát hlavním tahounem v oblasti masového trhu domácího fitness vybavení. PROFORM a NordicTrack se vyznačují kompatibilitou s aplikací iFIT.

Hodnocení zákazníků