HOUSEFIT

Rotoped HOUSEFIT TIRO 100 iTrain

12 990 Kč
13 990 Kč -7%
*Od 23. 7. 2024 do 26. 7. 2024

Housefit TIRO 100i Train je velmi kvalitní rodinný stroj určený jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby. Značka Housefit patří přes více než 30 let k oblíbeným fitness trenažerům.

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Oblíbený výrobce
  • Bezdrátové připojení přes Bluetooth
  • Moderní tréninkové aplikace
  • Tichý chod
  • Dlouhá životnost
  • Snadná manipulace
  • Nadstandardní prodloužená záruka

HOUSEFIT TIRO 100I TRAIN Ergometr HOUSEFIT TIRO 100 iTrain je vybaven elektronickou regulací zátěže s možností programování. Umožňuje bezdrátové propojení s tabletem, který lze zacvaknout přímo na počítač stroje a využívat aplikace pro Android či Apple. Tento ergometr zákazníkům nabízí kombinaci kvalitního ergonomického, ocelového rámu za velice příznivou cenu. Rámová konstrukce a výškově nastavitelná řídítka, tak zajistí pohodlné a správné posezení lidem s výškou až 200 cm.  Vyvážený setrvačník o hmotnosti 9 kg, magnetická brzda a převod dopínaným řemenem zaručuje komfortní, plynulý a tichý chod i při větších zátěžích, osobám do hmotnosti 150 kg. Ergometr je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka, ...), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. Ergometr TIRO 100i Train má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu, s regulací zátěže v 16 stupních.  Součástí trenažeru je praktický držák na lahev pro Váš maximální komfort při tréninku a dodržování pitného režimu. Nosnost trenažéru je 150 kg a napájení je přes externí síťový adaptér.

MODERNÍ TRÉNINKOVÉ APLIKACE Trénink s přednastavenými programy už vám nestačí? Pomocí Bluetooth bezdrátové komunikace můžete svůj trenažer snadno propojit s tréninkovými aplikacemi jako jsou Kinomap, iConsole+ nebo MyHomeFit. Váš trénink dostane nové rozměry a vy možnost čelit novým výzvám. Přes tyto aplikace se můžete připojit i ke globálnímu systému Google Maps, vytvářet stále nové trasy a procestovat tak klidně celý svět. Aplikace jsou buď zcela zdarma nebo v omezené demoverzi s možností zakoupení plné verze, se všemi dostupnými vymoženostmi, která daná aplikace nabízí. Kinomap a iConsole+  aplikace můžete stahovat pro Android a iOS (Apple). MyHomeFit aplikaci můžete stahovat pro Android.  Veškeré tréninkové aplikace jsou poskytované třetí stranou. Je vhodné předem ověřit, zda právě vaše zařízení (chytrý telefon nebo tablet) bude s vybranou aplikaci kompatibilní. V případě potíží nebo hlášení chyb vám rádi pomůžeme, neneseme však odpovědnost za funkčnost dané aplikace ve vašem zařízení. 

POČÍTAČ A LCD DISPLEJ Přehledný a snadno ovladatelný computer je vybaven podsvíceným barevným LCD monitorem. Umožňuje režim manuální (tlačítky + / - nastavuje zátěž ručně), profilový trénink (ergometr dle zvolené tratě mění sám zátěž průběhu jízdy se zobrazením vaší polohy a tratě). Dále má i program řízený tepem (H.R.C.), při němž automaticky koriguje zátěž dle aktuální tepové frekvence a udržuje vás tak v optimální tepové zóně. To je ideální při spalování tuků. Pro tuto funkci je zásadní, že počítač umí komunikovat s hrudním pásem, tím je zaručen komfort a přesnost měření. Počítač je také vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku.

TRANSPORT Součástí výbavy jsou i transportní kolečka v přední části stroje umožňující snadný přesun rotopedu. V zadní části jsou nožičky vybaveny vyrovnávači nerovnosti podlahy pro maximální stabilitu stroje.

ZÁRUKA A SERVIS Na stroje značky HouseFit poskytujeme nadstandardní prodlouženou záruku 3 roky + 5 let rám stroje. Kvalifikovaný záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.

PROČ STROJE ZNAČKY HOUSEFIT? Produkty značky HouseFit patří na českém trhu k oblíbeným fitness trenažerům, s výborným poměrem kvality, ceny a poskytovaných funkcí. Zaměřuje se na stroje a trenažéry pro domácí prostředí, pro klasické rodinné využití, či kondiční sportovce. Moderní design a široká nabídka funkcí, nadstandardní záruky a cenová dostupnost jsou hlavními devizami této značky. Značka HOUSEFIT má za sebou desetitisíce spokojených zákazníků a více jak 30 let tradice působení na českém trhu.

Hodnocení zákazníků