NORDICTRACK

Rotoped NORDICTRACK GX 4.5 Pro

21 990 Kč

NORDICTRACK GX 4.5 PRO patří k trenažérům známého amerického výrobce fitness strojů. Jedná se o masivní rotoped s kvalitní rámovou konstrukcí a nosností do 125 kg.

Barva: Černá / Černá / Světle šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI • Rotoped s magnetickou brzdou, s programy • Kvalitní šlapací střed na čtyřhran s ložisky • Setrvačník 9 kg, podsvětlený LCD displejem • Bluetooth, komunikace s aplikací iFit • Nosnost 125kg • Záruka 3 + 5 let • Servis u vás doma

NORDICTRACK GX 4.5 Pro NORDICTRACK GX 4.5 PRO patří k trenažérům známého amerického výrobce fitness strojů. Jedná se o masivní rotoped s kvalitní rámovou konstrukcí a nosností do 125 kg.

Trenažér nabízí 9 kg těžký setrvačník pro plynulý chod tréninku a magnetický brzdný systém s 25-ti elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. Sedlo lze horizontálně i vertikálně nastavit, a tak rotoped vyhovuje drobnějším i vyšším postavám.

MP3 připojení se zabudovanými reproduktory jsou součástí nabídky. Součástí jsou i vyrovnávače nerovnosti podlahy a držák na vodu a tablet.

V přední části stroje jsou transportní kolečka pro transport a snadnější manipulaci.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA NORDICTRACK GX 4.5 PRO disponuje 5" podsvíceným displejem a zobrazuje základní hodnoty jako čas, vzdálenost, RPM otáčky, watty, rychlost, tepovou frekvenci. Tento model rotopedu nabízí i integrovaný ventilátor pro osvěžení při tréninku, držák na tablet nebo zabudované reproduktory pro poslech hudby. Díky tomu, tak máte při dlouho trvajícím a pravidelném tréninku zajištěný maximální komfort. Tablet není součástí dodávky! Tepovou frekvenci je možné měřit hrudním pásem s Bluetooth připojením (pás není součást nabídky, ale můžete si jej u nás dokoupit samozřejmě)

APLIKACE iFIT Model NORDICTRACK GX 4.5 PRO nabízí i připojení k tréninkové aplikaci iFit, ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření Vašich tréninkových možností přes systém GOOGLE MAPS. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci tak můžete bez problému soutěžit třeba i Vašimi přáteli, kteří využívají iFit app. Zkušební verze licence zdarma určena pouze pro 1 osobu na 30 dní a následně je zpoplatněna podle ceníku iFit. Licenci iFit si u nás mužete dokoupit. Tablet není součástí dodávky.

Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

NASTAVITELNÉ SEDLO NORDICTRACK GX 4.5 Pro nabízí horizontální i vertikální nastavení sedla. Díky tomu si může každý s rozdílnou tělesnou výškou kvalitně zatrénovat s maximálním komfortem, aniž by při pravidelném a dlouhodobém tréninku trpěly kolena, či záda atd..

DRŽÁK NA LAHEV Doplňování tekutin je při jakékoli sportovní aktivitě velmi důležité. U rotopedu NORDICTRACK GX 4.5 Pro nemusíte přemýšlet kam s lahví, či se pro ni složitě ohýbat na zem jako u konkurenčních rotopedů. Díky praktickému držáku na lahev na krku řídítek ji máte vždy po ruce.

TRANSPORT A STABILITA Snadnou manipulaci se strojem zajistí transportní kolečka v přední části stroje. Stabilitu i při maximálním zatížení zase vyrovnávače nerovnosti.

SERVIS A ZÁRUKA Na stroje značky NordicTrack poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky + 5 let na rám stroje. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.

Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 5 let po uplynutí záruky. Vše pro vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky NordicTrack.

PROČ NORDICTRACK? Americká značka NordicTrack je už desítky let známá pro svůj inovativní přístup a snahu udělat domácí fitness trénink přístupným a zábavným pro všechny. Značka patří do skupiny ICON fitness, jednoho z největších světových výrobců domácího fitness vybavení. Ta je už 30 let synonymem moderních technologií a jedinečného zážitku ze cvičení.

Hodnocení zákazníků