ZIPRO

Rotoped Rave

6 505 Kč
6 998 Kč -7%
*Od 16. 7. 2024 do 29. 7. 2024

Snadno se přizpůsobíte svým fyzickým podmínkám a úrovni trénovanosti. Sedlo si dokonale nastavíte ve dvou rovinách - vertikálně a horizontálně, stejně jako úhel řídítek.

Barva: Bílá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Morele CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Rozměry: 97,5x63x25,5 cm Hmotnost: 30 kg Maximální hmotnost uživatele: 30 kg Maximální hmotnost: 120 kg Přepravní rozměry: Rozměry: 975×255×630 cm, 33 kg Odolnost: 32 stupňů elektrického a magnetického ovládání Nastavení výšky sedla: vertikální a horizontální Nastavení úhlu řídítek Naměřené parametry: Čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, otáčky za minutu, WATT Tréninkové funkce: tělesný tuk, odpočítávání nastavené hodnoty Tréninkové programy: 11 sportovních programů, manuální, HRC, WATT, 3 individuální programy. Bluetooth (kompatibilní s aplikacemi Zwift, Kinomap) Napájení: Vstup AC 100-240V, výstup 9VDC 1000mA.

Váš nejlepší tréninkový partner. ZIPRO Rave bude tím nejlepším rozhodnutím, které můžete udělat pro vybudování své domácí zóny aktivit. Toto zařízení je neocenitelnou podporou při fitness tréninku nebo při procesu hubnutí. Přesvědčte se sami a přesvědčte se o výsledcích. ZIPRO Rave nabízí 32stupňový magnetický odporový systém řízený počítačem. Typ cvičení si můžete libovolně přizpůsobit vlastním představám, od rekreační jízdy až po tu nejnáročnější. Počítač, který vás podporuje během tréninku. Mějte svůj trénink plně pod kontrolou. K tomu slouží počítač ZIPRO Rave. S jeho pomocí můžete snadno a rychle zkontrolovat všechny důležité aspekty svého tréninku, jako je doba trvání, rychlost, ujetá vzdálenost, kalorie, puls, otáčky za minutu nebo WATT. Prostřednictvím snímačů tepové frekvence zabudovaných v řídítkách počítač snadno monitoruje intenzitu celého tréninku. Za zmínku stojí, že počítač nabízí řadu funkcí, například možnost odpočítávat čas, vzdálenost, kalorie nebo puls. Trénujete tak s plnou znalostí stavu svého těla. To je klíčem k dosažení nejlepších výsledků v co nejkratším čase. Více tréninkových programů. ZIPRO Rave obsahuje 11 tréninkových programů, 4 HRC programy a program WATT, díky nimž můžete využívat osvědčená řešení na cestě k vysněné postavě. Máte své vlastní plány? Nic vám nebrání nahrát si je do počítače. Do jeho paměti se uloží 3 různé tréninkové programy, které vám budou 100% přizpůsobeny. Ergonomické sportovní sedlo. Naprosté pohodlí při sezení díky vertikálnímu a horizontálnímu nastavení. Inteligentní a stabilní systém pedálů ZIPRO Rave se stará o bezpečnost během tréninku. Pedály na kole jsou navrženy tak, aby náhodné sklouznutí nohou nepřipadalo v úvahu. Za zmínku stojí, že zařízení je vybaveno inteligentním systémem pedálů. Pohodlný a jednoduchý transportní systém. Cvičte tak, jak vám to vyhovuje, na místě, které si sami zvolíte. Po skončení tréninku můžete celé kolo snadno přemístit pomocí transportních koleček. Plně nastavitelná řídítka. Můžete si libovolně nastavit úroveň sklonu celých řídítek. Dosáhnete tak správné polohy těla v závislosti na typu jízdy (vzpřímené pro rekreační jízdu nebo správně nakloněné pro sprint). Pedály s protiskluzovou úpravou. ZIPRO Rave je vybaveno pedály s protiskluzovým povrchem. Aby bylo dosaženo co nejlepší stability, mají nastavitelné řemínky. Nohy z nich nikdy nesklouznou ani při tom nejintenzivnějším tréninku. Zpříjemněte si trénink ještě více. ZIPRO Rave je vybaveno držákem na elektronické zařízení (např. smartphone). Přítomnost tohoto příslušenství vám umožní například sledovat oblíbený kanál YouTube, poslouchat podcast nebo poslouchat hudbu. Po usazení mobilní zařízení bezpečně spočívá na svém místě a, což je stejně důležité, nijak nepřekáží obrazovce počítače. Díky tomu si můžete cvičení snadno zpestřit a zpříjemnit. Rave navíc nabízí kompatibilitu přes Bluetooth s aplikacemi Zwift a Kinomap.

Hodnocení zákazníků