GUMOTEX

Gumotex kánoe Pálava 400

24 989 Kč

https://www.vodacke-centrum.cz/nafukovaci-kanoe-gumotex-palava-400/p1909

Barva: Bílá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Water Element

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Podrobný popis produktu Model: Nafukovací kánoe Pálava 400 od Gumotex

Popis: Pálava 400 od firmy Gumotex je oblíbená nafukovací kánoe, která kombinuje sportovní vzhled s vynikajícími jízdními vlastnostmi. Díky prodlouženému trupu nabízí Pálava 400 velký prostor pro uložení bagáže a variabilitu instalace sedaček. Je vhodná jak pro turistické sjíždění řek do obtížnosti WW3, tak pro pohodlnou plavbu na klidných vodách přehrad a jezer.

Pálava 400 poskytuje komfortní sezení díky širokým sedačkám s pěnovým potahem „COMFORT PAD“ a umožňuje bezpečné zakleknutí při plavbě v peřejích díky stehenním popruhům s bezpečnostní sponou. Stabilita lodi je výborná, což ocení jak začátečníci, tak zkušení vodáci.

Pálava 400 byla navržena tak, aby splňovala nároky na komfort a funkčnost. Rozložení a nafouknutí kánoe je snadné a rychlé, což oceníte při každém dobrodružství. Praktické úchyty a nízká hmotnost zajišťují snadnou manipulaci a přenášení lodi. Výborné jízdní vlastnosti a stabilita na vodě jsou výsledkem důkladného testování a zpětné vazby od uživatelů.

Technické parametry:

Délka: 400 cm Šířka: 94 cm Hmotnost: 17,5 kg Maximální nosnost: 240 kg Materiál: NITRILON® Typ pádla: Kanoistické Maximální počet osob: 2 osoby + 1 dítě Počet vzduchových komor: 2 + 1 Rozměry při sbalení: 60 x 40 x 25 cm Maximální provozní tlak: 0,02 Mpa / 0,2 Bar / 3,0 PSI Výbava lodi:

Samovylévací dno s odtokovými otvory po obou stranách Sedačky z vodovzdorné překližky s PE pěnou „COMFORT PAD“ Stehenní popruhy s bezpečnostní sponou Pružná lana na uchycení bagáže Uvazovací lano na přídi a zádi Variabilní úchyty pro bagáž nebo třetí sedačku Madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci Bezpečnostní lana na přídi a zádi Push-push ventily Přetlakový ventil ve dně lodi Lepící souprava Voděodolný transportní vak 80 l Recenze a zkušenosti: Pálava 400 zaujme nejen svým sportovním vzhledem, ale také vynikajícími jízdními vlastnostmi. Uživatelské recenze oceňují zejména prostornost a stabilitu lodi. Při testování na slovenské řece Hron bylo zjištěno, že loď je snadno ovladatelná a poskytuje komfortní sezení díky pěnovému potahu sedaček. Její rozložení a nafouknutí zabere jen několik minut, což je velkou výhodou při častých přesunech.

Plavba s Pálavou 400 byla hodnocena jako bezpečná a zábavná, ať už na klidných vodách nebo v peřejích. Vysoká stabilita a dostatek prostoru pro bagáž umožňují pohodlné několikadenní výlety. Praktické úchyty a nízká hmotnost usnadňují manipulaci a přenášení lodi.

O výrobci - Gumotex: Firma Gumotex, založená v roce 1949 v České republice, je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců nafukovacích člunů. Původně zaměřená na výrobu pneumatik a hadic, firma se postupně specializovala na výrobu vysoce kvalitních nafukovacích člunů z PVC materiálů, které jsou díky své odolnosti a snadné údržbě oblíbené jak pro rekreační, tak profesionální užití. Technologie, jako je termo-svařování a použití inovativního materiálu NITRILON®, zajišťují vysokou odolnost, dlouhou životnost a minimální náchylnost k prasknutí a oděru.

Hodnocení zákazníků