Dětské turistické fleecové rukavice SH 500

149 Kč

8585145

Silné fleecové rukavice pro děti na ochranu před chladem při zimní turistice.

Fleecový materiál je do zimy jako stvořený, je lehký a velmi hřejivý. Tyto rukavice jsou dotykové, prodyšné a na dlaních mají výztuhy.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Komfortní teplota: 0–5 °C. Silný fleece s gramáží 240 g/m².

Zručnost

Silikonové gripy a zpevnění na dlani a prstech usnadňují úchop.

DOTYKOVÉ

Palec a ukazováček jsou dotykové.

PRODYŠNOST

Polyesterové vlákno propouští vlhkost.

RYCHLÉ SCHNUTÍ

Díky fleecovému materiálu rukavice na vzduchu rychle schnou.

Technické informace

Jak rukavice udrží dítě v teple?

Provádíme tepelné testy založené na měření teploty pokožky na prstu a zjišťujeme pocit tepelného komfortu dítěte v nasazené rukavici vzhledem k venkovní teplotě. Vycházíme z teplot běžných pro lyžování a zimní turistiku.
Finální rozmezí hodnot jsou teploty, při který 70 % uživatelů cítilo tepelný komfort.

Proč je fleece tak hřejivý?

Česaný fleece má za úkol zachytit vzduch. Zachycený vzduch pak díky svým přirozeně izolačním vlastnostem udržuje tělo v teple. A právě proto je česaný fleece pro zachování teploty velmi účinný.

Jak chránit ruce před chladem?

Stejně jako si oblékáte několik vrstev oblečení, můžete podobně nosit i několik rukavic, ty spodní pak budou fungovat stejně, jako funguje spodní oblečení. Vícevrstvý systém udržuje vzduch v několika vrstvách, tím vzniká větší izolační vrstva a ruce jsou lépe chráněny před chladem. Při výběru velikosti myslete na to, abyste zvolili rukavice dostatečně prostorné. Moc těsné rukavice zpomalí proudění krve a prsty tak rychleji prokřehnou.

Jak udržet ruce v teple díky vhodnému oblečení?

Tělo při námaze vytváří teplo, které tepelně izolované oblečení dokáže udržet. Pokud zvolíte nevhodné oblečení, tělo se ochladí a krevní oběh zpomalí, zejména v končetinách, protože tělo se bude soustředit na to, aby v teple udrželo trup se životně důležitými orgány. Oblečení hraje při udržování těla v teple klíčovou roli. Při výběru velikosti dejte přednost volnějším rukavicím před těsnými.

Zmokli jste?

V tom případě nechte rukavice uschnout na suchém místě, ale neumisťujte je na zdroj tepla. To by mohlo poničit vlákna a rukavice zdeformovat!

Hmotnost

6 LET : 0.038 kg
8 LET : 0.039 kg
10 LET : 0.04 kg
12 LET : 0.042 kg
14 LET : 0.044 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Manžeta ILS 48% Bavlna, 38% Polyester , 14% Elastan Všitý díl 100% Polyamid Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a čistém místě.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi