PRODEJNY JSOU ZAVŘENÉ | VÝDEJ OBJEDNÁVEK V PRODEJNÁCH NENÍ MOŽNÝ | ZBOŽÍ Z ESHOPU K VÁM DOMŮ DORUČÍME DO 14 DNŮ (Z DŮVODU ZAVEDENÝCH SANITARNÍCH OPATŘENÍ)
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Běh

Vítejte ve světě běhu! Běžecké boty pro rekreační i výkonostní běžce. Kompletní sortiment oblečení a doplňků.

Tričko s dlouhým rukávem vás ochrání před chladem. Je hřejivé, prodyšné a navíc s praktickým zipem u krku.

Zobrazit tričko

Běžecké boty, které dobře tlumí došlap a zpevňují nohu při běhu po zpevněných cestách a na běžeckém pásu (až hodinu třikrát týdně).

ZOBRAZIT BOTY

Běžecké boty Kiprun KS Light

Kalenji

V nadmořské výšce 2000 m.n.m. na vysokých náhorních plošinách západní Keni je místo, které se jmenuje Eldoret, domovem kmene Kalenji. Jméno "Kalenji" je odkazem na tento kmen. Představují zhruba 3 miliony lidí, neboli deset procent keňského obyvatelstva.


Jogging

Chci se cítit dobře. Běh mi pomáhá zbavit se každodenního stresu a mám radost z každého uběhnutého kilometru. Většinou se pohybuji na zpevněných cestách nebo prošlapaných pěšinkách, v městských parcích nebo v lesích. S během to nepřeháním, většinou mi stačí hodina pohybu jednou až třikrát týdně.


Silniční běh

Mám ambice se neustále zlepšovat. Běh je jedním z mých nejoblíběnějších sportů. Trénuji systematicky sám nebo pod vedením trenéra. Asfaltové silnice, rychlé povrchy jsou mi nejbližší. Účastním se silničních běžeckých závodů na vzdálenosti od 10 km po marathon.


Trail

Kalenji vám nabízí celou řadu výrobků určených na trailový běh, ať už na trénink, či závody. Pořiďte si do své výbavy naši přilnavou obuv ideální do přírodního terénu a naše prodyšné, odolné a praktické oblečení určené na běh ve volné přírodě.


Atletika

Kolekce obuvi a oblečení na atletiku je určena všem dětem a dospívajícím, kteří se věnují běhu a atletice. Naše produkty jsou navrženy tak, aby je běžci mohli používat jak venku, tak v budově. Podrážka obuvi nezanechává na palubovce stopy, je tak vhodná i do tělocvičny.


Orientační běh

Kolébkou orientačního sportu jsou skandinávské země, Švédsko především. Cílem je nalezení konkrétních bodů - kontrol ve stanoveném pořadí. Člověk se pohybuje během, chůzí, pomocí kola nebo běžeckých lyží. Pro orientaci používá buzolu a mapu. Je to sport, který může praktikovat každý, bez ohledu na jeho úroveň nebo věk.