CORNILLEAU

Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý

13 999 Kč
Kód : 8676818

Stůl na stolní tenis 200X s osvědčenými technologiemi je ideální pro hru s rodinou či přáteli.

Díky nastavitelným nohám a výkonným brzdám bude stůl stabilně stát na jakékoliv zahradě.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +1399 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  SNADNÉ PŘEMÍSTĚNÍ

  Stůl je skládací. Díky čtyřem velkým dvojitým kolečkům se snadno přesouvá.

  SNADNÉ POUŽITÍ

  Pingpongový stůl 200 X s 8 body uzamčení dle platných norem.

  Ochrana před nepříznivým počasím

  Velmi odolná pevná laminátová herní deska.

  ODRAZ

  5mm deska z melaminu s antireflexní úpravou.

  Technické informace

  Pevná síťka s nastavitelnou mírou vypnutí

  Po rozložení stolu stačí jednoduchým gestem nastavit síťku. Díky tomu bude vždy dokonale vypnutá a napnutí si udrží po dlouhou dobu.

  Uložení míčků a pálek

  Stůl 200 X má několik praktických úložných prostor. Po stranách stolu najdete držáky na pálky a míčky. Když si budete chtít pinknout, nemusíte je díky tomu složitě hledat.

  Jednoduché nastavení výšky nohou

  Stůl 200X disponuje velmi intuitivním systémem pro nastavení výšky nohou. U každé nohy stačí jednoduše otočit horní část dle potřeby. Stůl není třeba zvedat, protože mechanismus není napevno přidělaný k noze ani není v přímém kontaktu s podlahou. Jednoduché a účinné.

  Dobrý odskok

  Díky 5 mm silné desce z laminované pryskyřice nabízí stůl 200X kvalitu odrazu dokonale přizpůsobenou volnočasovým aktivitám. Při hře s rodinou nebo přáteli bude určitě vyhovovat úrovni hry každého z vás.

  Antireflexní povrchová úprava

  Aby hra probíhala co nejplynuleji, neměly by vás oslňovat odrazy slunce na stole. Povrchová úprava SOFTMAT snižuje intenzitu odrazu slunečního světla třikrát více než stůl bez této úpravy.

  Kloubové nohy

  Ne každá zahrada má dokonale rovný povrch, pingpongový stůl však musí stát na rovině. Stůl 200X je díky kloubovým částem na koncích nohou vhodný na každý povrch. Můžete jej postavit, kdekoli budete chtít, aniž by to mělo vliv na kvalitu hry. Tráva, hlína, štěrk, písek... Váš stůl se přizpůsobí každému podloží.

  Silný rám, který udržuje desku rovnou

  Rám je kovová konstrukce, která podpírá hrací desku. Čím je vyšší, tím déle zůstane deska dokonale rovná. Rám stolu 200X je stejně jako u všech venkovních stolů Cornilleau vyroben z Aluzinc®, antikorozní slitiny oceli, hliníku a zinku, která je známá svou velkou odolností. S výškou 40 mm má stůl 200X dostatečně silný rám, který zajišťuje optimální podepření desky.

  Dvě brzdy

  I na šikmém povrchu zůstane stůl na svém místě, jak při hře, tak když je složený a uložený. Když zajistíte obě brzy, stůl se nehne ani o píď.

  Ultraodolné materiály

  Velmi odolná pevná laminátová herní deska. Silný déšť, sníh, extrémní horko: povětrnostní podmínky se na stolu nijak nepodepisují. Újmu neutrpí ani při velkém zatížení, úderem pálkou ani jiných drobných nehodách. Všechny kovové části jsou ošetřeny proti korozi a byly vybrány pro svou odolnost. Není náhodou, že se na model 200X, stejně jako na všechny naše venkovní stoly, vztahuje desetiletá záruka.

  Bezpečnostní systém zamykání

  Pingpongový stůl 200 X s 8 body uzamčení dle platných norem. Díky tomuto systému zůstanou hrací desky v dokonalé rovině a při složení v dokonalé vertikále. Systém aktivujete zmáčknutím tlačítek po stranách stolu.

  Skládací stůl: skladnější a bezpečnější

  Skládací systém COMPACT TECHNOLOGY® navržený společností Cornilleau snižuje riziko převrhnutí, zabraňuje dětem zaklínit se mezi desky, když je stůl složený, a usnadňuje rozkládání a skládání stolu. Po složení má dvojí výhodu: zabírá málo místa a zabraňuje chybné manipulaci.

  Velká dvojitá kolečka

  Přemístěte si stůl, kam chcete, a hrajte mimo vyšlapané cesty. Velká dvojitá kolečka stolů Cornilleau mají mnoho výhod. Snadno překonávají překážky, hladce se točí na různých typech terénu a jsou obzvláště obratná, ovladatelná a stabilní, když je třeba například udělat ostrou zatáčku a dosáhnout ideálního místa pro rozložení stolu.

  Obrázky

  Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý
  Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý
  Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý
  Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý
  Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý
  Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý
  Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý
  Venkovní stůl na stolní tenis Cornilleau 200X šedý

  Hodnocení zákazníků

  Načítání