CORNILLEAU

Interiérový stůl na stolní tenis Cornilleau 500 šedý

17 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8837718

Navrženo pro potřeby klubových i rekreačních hráčů stolního tenisu.

Elegantní a robustní design inspirovaný venkovními stoly nabízí kvalitu odrazu vhodnou i pro klání zkušených hráčů.

undefined Není skladem
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +1799 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  SNADNÉ PŘEMÍSTĚNÍ

  Dvojitá kolečka usnadňují pohyb po různých površích interiéru.

  ODRAZ

  22 mm silné dřevotřískové desky vhodné pro použití v klubech.

  STABILITA

  50 mm vysoký rám zajišťuje mimořádnou stabilitu a udržení dokonale rovného povrchu.

  Technické informace

  Automatická síť s nastavitelnou výškou a napnutím

  Užijte si přesnou hru. Když stůl rozložíte, sloupky sítě se postaví automaticky. Pomocí kolečka na spodní straně sítě si nastavte správnou výšku pro hru. Napětí pak nastavíte jednoduchým zatažením za vlákno a jeho zajištěním pomocí spony. A nyní už je vše připraveno ke hře.

  Jednoduché nastavení výšky nohou

  Stůl 500 Indoor disponuje inovativním systémem pro nastavení výšky nohou. Stačí otáčet kolečkem tak dlouhou, dokud nebude noha v požadované výšce. Mechanismus není pevně uchycen ani k noze, ani k zemi, proto je manipulace s ním velmi jednoduchá. Jednoduché a účinné.

  Uložení šesti míčků

  Stůl 500 Indoor má přihrádku na míčky. Díky těmto držákům na obou stranách stolu můžete mít míčky vždy po ruce a začít hrát, kdykoli se vám zachce.

  Úložné prostory na osobní věci

  Dva úložné prostory pojmou telefony, klíče a další příslušenství, které by mohlo při hře překážet. Odložte při hře, co nepotřebujete a mohlo by překážet.

  Kvalita odskoku pro kluby

  Stůl 500 Indoor s deskami z dřevotřísky o tloušťce 22 mm je vhodný pro hraní v klubech. Stejně tak je vhodný pro náročné amatéry, kteří si chtějí pořídit stůl domů.

  Vysoký rám pro lepší stabilitu

  Široký rám 500 Indoor o výšce 50 mm zaručuje stabilitu a také rovnou hrací desku. A to po dlouhá léta díky materiálu Aluzinc®, který ji činí pevnou a odolnou.

  Unikátní systém zamykání

  Stůl 500 Indoor se 16 body uzamčení. Při hře nebo skladování se nehne ani o píď. Tento patentovaný systém poskytuje bezkonkurenční úroveň bezpečnosti, která dalece překračuje požadavky předpisů. Stůl 500 Indoor je skládací a rozkládací díky snadno přístupné rukojeti a pokud náhodou při rozkládání stůl pustíte, je vybaven další bezpečnostní funkcí, která jej uzamkne v úhlu 65°.

  Dvě brzdy

  I na šikmém povrchu zůstane stůl na svém místě, jak při hře, tak když je složený a uložený. Když zajistíte obě brzy, stůl se nehne ani o píď.

  Ochranná guma na rozích.

  Aby se vyhladily hrany a zmírnily případné nárazy o stůl, byly na stůl 500 Indoor nainstalovány ochranné kryty rohů. Vaše boky vám za pořízení stolu s těmito ochranami určitě poděkují.

  Skládací stůl: skladnější a bezpečnější

  Skládací systém COMPACT TECHNOLOGY® navržený společností Cornilleau snižuje riziko převrhnutí, zabraňuje dětem zaklínit se mezi desky, když je stůl složený, a usnadňuje rozkládání a skládání stolu. Po složení má dvojí výhodu: zabírá málo místa a zabraňuje chybné manipulaci.

  Speciální dvojitá kolečka Indoor

  Stůl 500 Indoor se díky dvojitým kolečkům snadno pohybuje po různých vnitřních površích. Materiál a konstrukce koleček nepoškozují měkké podlahy například ve sportovních halách.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  113 kg

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků