CORNILLEAU

Stůl na stolní tenis Cornilleau Outdoor

14 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8903093

Stůl je ideální na volnočasové hraní stolního tenisu s rodinou nebo přáteli.

Stabilní, snadno ovladatelný a odolný stůl na stolní tenis! Díky dvojitým kolečkům, brzdám a nastavitelným kloubovým nohám je stůl Cornilleau Expert ideální na rekreační hraní.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +1499 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  SNADNÉ PŘEMÍSTĚNÍ

  Stůl se velmi snadno přesouvá díky 4 velkým kolečkům.

  SNADNÉ POUŽITÍ

  8 uzamykacích bodů zajišťuje stůl při hře i ve složeném stavu.

  Ochrana před nepříznivým počasím

  Melaminová deska je navržena tak, aby odolávala povětrnostním vlivům.

  Technické informace

  Pevná síť se snadno nastavitelným napětím

  Síťku lze po rozložení stolu nastavit jediným pohybem. Můžete snadno zkontrolovat, zda je správně napnutá, a zaručit tak dokonalou hru! Napětí si udrží po dlouhou dobu.

  Praktické skladování

  Po stranách stolu najdete držáky na pálky a míčky. Vybavení na hru nemusíte hledat jinde!

  Dobrá stabilita při hře i ve složeném stavu

  Dvě brzdy zajišťují stabilitu stolu i na svažitém terénu. Zůstane na svém místě, když hrajete, ale i když stůl složíte a uskladníte.

  Jak nastavím nohy stolu?

  Jednoduché a efektivní, není třeba zvedat stůl! Stůl disponuje velmi intuitivním systémem pro nastavení výšky nohou. Chcete-li stůl vyrovnat, jednoduše otočte horní část jedné nohy. Mechanismus není pevně uchycen ani k noze, ani k zemi, proto je manipulace s ním velmi jednoduchá: hrajte i s dětmi!

  Kvalita odrazu

  Stůl je ideální na hraní s přáteli nebo rodinou a díky 5 mm silné desce z laminované pryskyřice nabízí kvalitu odrazu, která se dokonale hodí na volnočasové aktivity.

  Rovná hrací plocha

  Abyste mohli hrát za co nejlepších podmínek, musí mít váš pingpongový stůl rovnou hrací desku bez ohledu na terén, na kterém je postaven. Kloubové podložky umístěné na koncích nohou umožňují stolu Cornilleau Expert přizpůsobit se jakýmkoli nerovnostem podlahy. Tráva, zemina, štěrk, písek... Zkrátka cokoliv!

  Abyste se vyhnuli nepohodlí při hře : antireflexní povrchová úprava

  Během hry se nenechte obtěžovat odrazy slunce na stole! Povrchová úprava Softmat použitá na desku tohoto stolu na stolní tenis pomáhá snižovat intenzitu slunečních odlesků. Odrazy jsou zeslabeny třikrát více než na povrchu, který by touto úpravou ošetřen nebyl.

  Výběr silného rámu, který udržuje desku rovně

  Rám je kovová konstrukce, která podpírá hrací desku. Čím je vyšší, tím déle zůstane deska dokonale rovná. Rám stolu je stejně jako u všech venkovních stolů Cornilleau vyroben z Aluzinc®, antikorozní slitiny oceli, hliníku a zinku, která je známá svou velkou odolností. Rám je vysoký 40 mm, což zajišťuje bezpečné upevnění desky.

  Odolné materiály

  Na stůl Cornilleau Expert se vztahuje desetiletá záruka. Všechny kovové části byly podrobeny antikorozní úpravě a byly vybrány pro svou odolnost vůči korozi. Deska stolu je navržena tak, aby odolala zkoušce času, a je vyrobena z masivního laminátu. Silný déšť, sníh, extrémní horko, údery pálkou: špatné počasí a nešikovnost nemají na jeho stav žádný vliv.

  Bezpečnostní systém zamykání

  V souladu s platnými normami má stůl Cornilleau Expert 8 uzamykacích bodů. Tím je zajištěno, že desky zůstanou v herní poloze dokonale vodorovné a po složení a uložení stolu svislé. Uzamykací systém aktivujete zmáčknutím tlačítek po stranách stolu.

  Kompaktní stůl pro větší bezpečnost

  Společnost Cornilleau používá u tohoto stolu skládací systém Compact Technology®. Ten snižuje riziko převrácení. V úložné poloze také zabraňuje dětem, aby se dostaly mezi desky. V neposlední řadě usnadňuje otevírání a zavírání stolu. Ve složeném stavu zabírá velmi málo místa. Snadno se tak vyhnete chybám při manipulaci.

  Záruka

  10

  Obrázky

  Stůl na stolní tenis Cornilleau Outdoor

  Hodnocení zákazníků