PROFORM

HIIT Trainer PROFORM L6

42 690 Kč

Trenažér PROFORM HIIT L6 od známého amerického výrobce fitness strojů je jedinečný trenažér spojující všechny přednosti eliptického trenažéru a stepperu.

Barva: Šedá / Černá / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: • Trenažér magnetický, s programy • Středová uložení i kloubní spoje s ložisky • Délka kroku 13 cm, rozteč pedálů 4 cm • Setrvačník 25 kg, LCD displej 6" • Bluetooth, komunikace s aplikací iFit • Nosnost 150 kg, záruka 3 + 5 let, servis doma

JEDINEČNÁ KOMBINACE STEPPERU A ELIPTICKÉHO TRENAŽERU Trenažér PROFORM HIIT L6 od známého amerického výrobce fitness strojů je jedinečný trenažér spojující všechny přednosti eliptického trenažéru a stepperu. Rámová konstrukce má nosnost do 147 kg. Oproti klasickým crossům má o polovinu menší prostorové nároky a dokonale na něm pro trénujete všechny svalové partie a spálíte maximum kalorií.

Trenažér nabízí 25 kg těžký setrvačníkový systém (14 kg setrvačník) pro plynulý chod tréninku a magnetický brzdný Silent resistance systém s 22-ti elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. Délka kroku je 13 cm a výška 26 cm. Své tréninkové výsledky můžete sledovat na 6" displeji s MP3 připojením a se zabudovanými reproduktory, které vám umožní sledování filmů a poslech hudby pro maximální komfort při tréninku. Komfort a osvěžení při dlouhém a pravidelném tréninku vám poskytne integrovaný ventilátor. Pro snadnější manipulaci slouží transportní kolečka, které jsou v přední části stroje.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA Počítač s LCD 6" barevným podsvíceným displejem je velmi snadno ovladatelný a zobrazuje základní hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost, tepovou frekvenci apod. Z programové nabídky nabízí dohromady 22 přednastavených programů pro zvyšování kondice, spalování kalorii apod. Tepovou frekvenci lze měřit přes integrované snímače pro "CardioGrip", které jsou na madlech. Měřit tep můžete také prostřednictvím hrudního pásu s Bluetooth připojením. Hrudní pás si u nás samozřejmě můžete dokoupit, protože není součástí dodávky. • FIT APLIKACE Model PROFORM Hiit L6 nabízí i připojení k tréninkové aplikaci iFit ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření Vašich tréninkových možností přes systém GOOGLE MAPS. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci tak můžete bez problému soutěžit třeba i Vašimi přáteli, kteří využívají iFit app. Zkušební verze licence zdarma určena pouze pro 1 osobu na 30 dní a následně je zpoplatněna podle ceníku iFit.

Tablet není součástí dodávky.

Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany, a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

HIIT PROGRAM Program HIIT je v současné velice populární intervalový systém tréninku s vysokou intenzitou (HIIT). Zkrátka se za daný časový úsek snažíte ze sebe vydat maximum v daných časových intervalech.

MENŠÍ ZATÍŽENÍ KLOUBŮ Díky své jedinečné ergonomii má tento trenažér nulový dopad na Vaše klouby. Častým požadavkem zákazníků je právě šetrnost pro kloubní aparát a tento stroj Vám jí naplno zaručuje díky svému důmyslnému pohybu a úhlu nášlapů, který zaručuje, že nikdy vaše chodidlo neodlepíte od nášlapu. Díky tomu budete mít vždy maximální jistotu a stabilitu při cvičení.

ZABÍRÁ MINIMÁLNÍ PROSTOR Obecně je známo, že zákazníci hledají co nejúčinnější trenažér, který jim zabere co nejméně prostoru. Není vždy možné především pro osoby s velkou tělesnou výškou apod. Nicméně značka Proform nabízí řešení tohoto problému v podobně, kdy se díky zdařilé konstrukci zabírá trenažér o polovinu méně prostoru oproti klasickému eliptickému trenažéru.

TRANSPORT A STABILITA Snadnou manipulaci se strojem zajistí transportní kolečka v přední části stroje. Stabilitu i při maximálním zatížení zase vyrovnávače nerovnosti.

SERVIS A ZÁRUKA Na stroje značky ProForm poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky + 5 let na rám stroje. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky. Vše pro Vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky ProForm.

PROČ PROFORM? Již 40 let přináší americká značka ProForm Fitness do světa fitness inovativní technologie pomáhající lidem udržet si kondici, zdraví a snadněji dosáhnout svých fitness cílů. Výrobce je držitelem více než 200 patentů a dlouhodobě si udržuje vedoucí pozici na trhu v oblasti domácích fitness trenažérů. Americkou značku PRO-FORM vlastní společnost ICON fitness, která je rovněž majitelem značky NordicTrack. PROFORM a NodicTrack se snaží stát hlavním tahounem v oblasti masového trhu domácího fitness vybavení. PROFORM a NordicTrack se vyznačují kompatibilitou s aplikací iFIT.

Hodnocení zákazníků