TUNTURI

Eliptický trenažér TUNTURI Performance C55 F

31 990 Kč
33 990 Kč -5%
*Od 14. 7. 2024 do 17. 7. 2024

Hledáte náročný a rozmanitý trénink? Rádi si stanovujete jasné cíle? Objevte přední eliptický trenažér světoznámé finské značky Tunturi. Model C55 je ideální volbou pro každého nadšeného sportovce.

Barva: Černá / Tmavě šedá / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Moderní design
  • Bluetooth připojení
  • Tréninkové aplikace
  • Oblíbený výrobce
  • Komfortní cvičení
  • Výborné zpracování
  • Nadstandardní záruka

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR TUNTURI PERFORMANCE C50 R Eliptický trenažér od oblíbené finské značky Tunturi je vybaven silnými a profesionálními strojovými ložisky. Rozsáhlý monitor zvládne mnoho funkcí a s integrovaným držákem na tablet a Bluetooth připojením můžete používat různé aplikace. S Tunturi Performance C50 budete moci spolehlivě měřit své tréninky a neustále zlepšovat svou kondici. Fitness na eliptickém trenažéru je efektivní. V jeden moment zapojíte všechny svalové skupiny jedním plynulým pohybem. S rotační hmotou 28 kg můžete na tomto stroji vyvinout výkon až 350 Wattů! Vyberte si z 20 programů nebo trénujte s konstantní úrovní odporu. Stroj disponuje standardně dlouhým krokem o délce 42 cm a díky optimální ergonomii je zaručen pohodlný a správný pohyb jak drobným, tak vyšším postavám. Na Tunturi C50 cvičíte pohodlně. Naklápěcí monitor, nastavitelné komfortní pedály, ergonomické rukojeti, zadní pohon s kratším a strmějším zdvihem, to vše najdete při cvičení s tímto strojem světoznámé severské značky Tunturi. Samozřejmostí je držák na lahev, který je součástí výbavy. Navíc stroj disponuje protiskluzovými nášlapy. Dlouhá životnost stroje je zaručena integrovanými ložisky v kloubních spojích. Nosnost stroje je 135 kg.

PŘEHLEDNÝ LCD DISPLEJ Crossový trenažér nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s podsvíceným 5,5" LCD displejem s držákem na tablet. Displej zobrazuje všechny běžné hodnoty jako je čas, rychlost šlapání, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnotu tepové frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního pásu). Programová nabídka nabízí dohromady 21 programů pro zvyšování kondice, spalování kalorií apod., včetně Recovery testu, HRC programu nebo Watt programu.

TRÉNINKOVÉ APLIKACE A BLUETOOTH PŘIPOJENÍ Trenažér TUNTURI Performance C50 R lze propojit přes systém BLUETOOTH s tabletem nebo smartphonem a rozšířit tréninkové možnosti s aplikacemi Tunturi Routes, iConsole+, Kinomap, které vám umožní využívat zcela nových možností a zábavy v oblasti domácího tréninku!

TRANSPORT Trénujte, kde chcete. Stroj disponuje transportními kolečky ve spodní části, které se strojem umožňují snadnou manipulaci Trenažér disponuje transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru a vyrovnávači nerovnosti.

ZÁRUKA A SERVIS Na tento stroj značky Tunturi je poskytnuta nadstandardní prodloužená záruka 3 roky + záruka 15 let na rám stroje. Kvalifikovaný záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

PROČ STROJ ZNAČKY TUNTURI? Finská značka Tunturi má více jak 40letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu poskytuje na vybrané produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. V dnešní době tato severská značka Tunturi distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k oblíbeným výrobcům fitness strojů. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Značka Tunturi v roce 2022 oslavila 100 let své existence během které poskytuje svým zákazníkům stroje a služby zaručené a otestované kvality.

Hodnocení zákazníků