PROFORM

Eliptický trenažér PROFORM Endurance 720E

39 990 Kč

Eliptický trenažér PROFORM Endurance 720E patří k trenažérům známého amerického výrobce fitness strojů.

Barva: Šedá / Černá / Světle šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI • Eliptický trenažér magnetický, s programy • Středová uložení i kloubní spoje s ložisky • Délka kroku 46-51 cm, nastavení sklonu do 20% • Setrvačník 18 kg, LCD displej • Bluetooth, komunikace s aplikací iFit • Nosnost 125 kg • Záruka 3 + 5 let • Servis u vás doma

PROFORM Endurance 720E PROFORM Endurance 720E je domácí cross se setrvačníkem v přední části stroje s nastavitelnou délkou kroku a nastavitelným sklonem. Masivní rámová konstrukce disponuje nosností do 125 kg.

Kvalitní mechanika stroje osazená kompletně ložisky zaručuje dlouhou životnost a naprosto tichý chod stroje. Trenažér nabízí 18 kg těžký setrvačníkový systém (setrvačník 11 kg) pro plynulý chod tréninku a magnetický brzdný SMR™ Silent resistance systém s 20 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. Své tréninkové výsledky můžete sledovat na LCD 6" displeji s MP3 připojením a se zabudovanými reproduktory. Komfort při dlouhém a pravidelném tréninku vám také poskytne integrovaný ventilátor pro osvěžení při tréninku poskytuje maximální Součástí je držák na tablet pro sledování filmů, poslechu hudby, či využívání aplikace iFIT. Licenci iFit si u nás mužete dokoupit. V přední části stroje jsou transportní kolečka pro transport a snadnější manipulaci. Dále disponuje vyrovnávači nerovnosti podlahy.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA PROFORM Endurance 720E disponuje 6" LCD displejem a zobrazuje základní hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost, tepovou frekvenci. Displej je přehledný, zátěž a sklon snadno nastavíte tlačítky na displeji. Eliptical má multifunkční madla. Tepovou frekvenci lze měřit pomocí připojení hrudního pásu přes bluetooth, který není součástí nabídky, ale je možné sis jej dokoupit. Součástí je držák na lahev s vodou, integrované reproduktory, MP3 připojení a ventilátor CoolAire ™ pro osvěžení při tréninku.

iFIT APLIKACE Model PROFORM Endurance 720E nabízí i připojení k tréninkové aplikaci iFit ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření Vašich tréninkových možností přes systém GOOGLE MAPS. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy! Díky této aplikaci tak můžete bez problému soutěžit třeba i Vašimi přáteli, kteří využívají iFit app.. Tablet není součástí dodávky. Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

NASTAVITELNÝ SKLON A KROK Tento model má možnost elektronicky nastavitelného sklonu pojezdu do 20° (5 pozic) s tím, že nastavení konkrétního stupně můžete navolit přímo na konzoli. Klávesy Vám umožňují rychle jedním stiskem navolit sklon, který Vám vyhovuje. To samé samozřejmě platí i pro nastavení odporu, který nabízí 20 úrovní. Díky nastavení sklonu se mění i délka kroku v rozsahu 46-51 cm a jeho výška. Pro maximální komfort můžete využít i nastavení úhlu nášlapů, abyste mohli při tréninku stabilně šlapat do celé plochy nášlapů. Změnou úhlu pojezdu docílíte větší variability tréninku a zapojíte více svalových skupin z různých poloh. Pro stehna a hýždě je nejúčinnější poloha s maximálním sklonem.

DRŽÁK NA LÁHEV S VODOU Součástí trenažéru je i držák na láhev s vodou.

TRANSPORT A STABILITA Snadnou manipulaci se strojem zajistí transportní kolečka v přední části stroje. Stabilitu i při maximálním zatížení zase vyrovnávače nerovnosti.

SERVIS A ZÁRUKA Na stroje značky ProForm poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky + 5 let na rám stroje. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky. Vše pro Vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky ProForm.

PROČ PROFORM? Již 40 let přináší americká značka ProForm Fitness do světa fitness inovativní technologie pomáhající lidem udržet si kondici, zdraví a snadněji dosáhnout svých fitness cílů. Výrobce je držitelem více než 200 patentů a dlouhodobě si udržuje vedoucí pozici na trhu v oblasti domácích fitness trenažérů. Americkou značku PRO-FORM vlastní společnost ICON fitness, která je rovněž majitelem značky NordicTrack. PROFORM a NodicTrack se snaží stát hlavním tahounem v oblasti masového trhu domácího fitness vybavení. PROFORM a NordicTrack se vyznačují kompatibilitou s aplikací iFIT.

Hodnocení zákazníků