NIKWAX

Impregnace Tent & Gear SolarProof 500 ml

329 Kč
329 Kč/l

Impregnační přípravek s UV ochranou na stany, batohy a veškeré neprodyšné syntetické materiály. Obnovuje voděodolnost, zvyšuje pevnost tkanin, chrání proti UV záření a prodlužuje životnost.

Barva: Bezbarvá

500ml
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Outdoorshops.cz

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Impregnační přípravek s UV ochranou na stany, batohy a veškeré neprodyšné syntetické materiály. Obnovuje a zlepšuje voděodolnost, zvyšuje pevnost tkanin a chrání proti UV záření. Prodlužuje životnost a optimalizuje funkčnost. Snadné použití pomocí mechanického rozprašovače. Vhodný pro materiály vystavené dlouhodobě slunečnímu světlu, včetně nylonu, polyesteru a celtoviny. Doporučeno na stany, stříšky, markýzy, batohy, tašky, brašny na kamery a fotoaparáty, plachty atd. Návod k použití:

  1. Chraňte okolní pracovní plochu, vybavení před impregnací očistěte vodou nebo speciálním čistícím prostředkem. Před samotnou impregnací je vhodné mít vybavení lehce navlhčené. Vybavení mějte položené nebo stan postavený.2. Rovnoměrně nastříkejte na vnější stranu tkaniny.3. Počkejte 2 minuty. Vlhkou utěrkou setřete přebytečný nástřik.4. Důkladně zkontrolujte, zda byly nastříkány všechny plochy.Sušení:Předměty by se měly nechat vyschnout na vzduchu (po několika minutách vlhkou utěrkou setřete případný přebytečný nástřik). Před zabalením nechte předměty zcela vyschnout.Tento produkt vždy používejte na nové nebo použité stany a vybavení, aby byly perfektně voděodolné a chráněny proti poškození UV zářením. Nezapomeňte před aplikací přípravku Nikwax SolarProof® stany a vybavení nejprve vyprat pomocí přípravku Nikwax SolarWash. Potřebné množství: Přiblině 50ml přípravku na 1 m2 tkaniny. Spotřeba je orientační, závisí na stavu tkaniny. Poznámka: Pokud neodstraníte přebytečné vrstvy, mohou se objevit skvrny. Uchovávajte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

Hodnocení zákazníků