NIKWAX

Impregnace Softshell Proof - Spray 300 ml

299 Kč
996,67 Kč/l

Impregnační prostředek pro softshellové oděvy. Doporučeno pro výrobky se savou podšívkou. Zvyšuje voděodolnost a zároveň poskytuje optimální prodyšnost materiálů.

Barva: Přirozené bílá

300ml Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Outdoorshops.cz

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Impregnační prostředek pro softshellové oděvy. Doporučeno pro výrobky se savou podšívkou. Zvyšuje voděodolnost a zároveň poskytuje optimální prodyšnost materiálů. Snadné použití pomocí mechanického rozprašovače. Vhodný pro materiály: Windstopper, Windbloc, Scholler, Polartec a ostatní.NÁVOD K POUŽITÍ K dosažení nejlepších výsledků odstraňte všechny části nevhodné k praní a před impregnací vyperte v přípravku Nikwax® TechWash® v odděleném pracím cyklu. Není nutné oděvy předem sušit. Před použitím dobře protřepejte. Respektujte symboly uvedené na výrobku. Použití:

  1. Zajistěte pracovní plochu a položte na ni čistý vlhký napnutý oděv.
  2. Držte nádobu ve vzdálenosti cca 15cm od ošetřovaného oděvu.
  3. Nanášejte rovnoměrně na vnější stranu materiálu.
  4. Vyčkejte 2 minuty. Dobře vetřete jakýkoliv přebytek, obzvláště na vzorovaných materiálech.
  5. Překontrolujte, zda jste na ošetřeném oděvu nevynechali žádná místa. Sušení:Nechte volně viset (po několika minutách zkontrolujte a odstraňte přebytky impregnace čistým vlhkým hadrem), či pokud to umožňuje označení na visačce, sušte v sušičce při nízké teplotě. Potřebné množství: Obsah 300ml vystačí na impregnaci 1 - 2 kusů, podle stavu ošetřovaných oděvů.Uchovávajte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

Hodnocení zákazníků