NIKWAX

Impregnace MC Leather Restorer 300 ml

269 Kč
896,67 Kč/l

Impregnační a ošetřující prostředek pro veškeré voděodolné kožené oblečení, vybavení a příslušenství. Zvyšuje vodoodpudivost, oživuje a obnovuje vlastnosti kůže.

Barva: Přirozené bílá

300ml Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Outdoorshops.cz

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Impregnační a ošetřující prostředek pro veškeré voděodolné kožené oblečení, vybavení a příslušenství. Zvyšuje vodoodpudivost, oživuje a obnovuje vlastnosti kůže. Udržuje kůži v pružném stavu a zabraňuje jejímu vysychání a lámání. Prodlužuje životnost, funkčnost a vzhled. Pravidelné používání udrží vaše oblečení, vybavení a příslušenství v perfektním stavu. Vhodný pro motocyklisty, jezdectví a další.NÁVOD K POUŽITÍ Pro dosažní nejlepších výsledků před impregnací použijte čisticí přípravek Leather Cleaner. Není nutné předem sušit. Před použitím dobře protřepte. Respektujte symboly uvedené na etiketě ošetřovaného materiálu. Použijte ochranné rukavice. Použití:

  1. Rovnoměrně rozložte čistý mokrý oděv na pokrytý povrch.
  2. Při aplikaci držte láhev cca 15 cm od ošetřovaného oděvu.
  3. Naneste rovnoměrně na vnější stranu oděvu.
  4. Nechte vstřebat a po dvou minutách odstraňte přebytky mokrým hadrem. 5.Pozorně zkontrolujte, zda jste na ošetřovaném oděvu nevynechali žádné místo. Sušení: Kožené oděvy, vybavení a příslušenství nechte přirozeně uschnout. Udržujte mimo dosah přímého tepla, ohně či radiátoru. Příliš rychlé sušení může způsobit poškození a popraskání kůže. Poznámka: U světlé, barevné, nubukové kůže a semiše nejdříve vyzkoušejte na nenápadném místě. Potřebné množství: Jedna 300ml láhev dostatečně vyčistí 1-2 kusy, podle stavu a velikosti ošetřované položky. Uchovávajte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

Hodnocení zákazníků