IFIT

Licence iFit 1-year iFit Membership

1 990 Kč

Značka iFIT nabízí zakoupení ročního členství, díky kterému můžete užívat aplikaci iFIT a zaregistrovat se na stránkách www.ifit.com.

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Tréninková aplikace systému iFit
  • Pro stroje NORDICTRACK a PROFORM
  • Videotrenér, GOOGLE MAPS
  • Tréninkový deník
  • Nekonečné množství tréninků

iFIT ČLENSTVÍ Díky tomuto členství můžete využívat tréninkové mapy, recepty, tréninkové rady a vedení zkušených trenérů. Aplikace iFIT je kompatibilní se značkami trenažérů NORDICTRACK a PROFORM. Případně jí můžete využívat s biomonitorem a hrudním pásem značky iFIT. Licence je určena pouze pro 1 osobu.

GOOGLE MAPY Hlavní předností aplikace iFit je možnost vytváření vlastních tras. Můžete si tak vytvářet svoje vlastní tréninky kdekoliv vás napadne. Nedržte se vůbec zpátky a dodejte Vašim tréninkům pořádnou dávku exotiky. Můžete nespoutaně trénovat na místech, které dobře znáte, ale i třeba na místech, kde by Vás ani nikdy nenapadlo trénovat, jako třeba v ulicích New Yorku, Hong Kongu apod.

TRÉNINK S OSOBNÍM TRENÉREM S aktuální verzí tréninkové aplikace iFIT můžete běžet po slunných plážích s osobním trenérem, který Vás provede a motivuje celým tréninkem. Nechte se tak vést profesionálním vedením v exotickém prostředí a dodejte Vašemu tréninku zcela nový rozměr. Máte možnost si vybrat z řady videí.

TRÉNINKOVÝ ROZVRH Můžete si naplánovat Vaše tréninky jak budete potřebovat, případně odtrénovat některý z doporučených tréninků pro daný den. Každopádně se nebudete určitě nudit!

NECHTE SI DOPORUČIT JÍDELNÍČEK iFit není jenom o cvičení! Můžete si nechat doporučit jídelníček a pravidelně si zapisovat údaje o Vašem spánku, aktuální hmotnosti a přijatých kaloriích v osobním diáři. iFit pravidelně nabízí různé dietní a fitness recepty, které dodají inspiraci Vašemu vaření a motivaci ke zlepšením Vašeho sportovního životního stylu.

VIDEOTRÉNINKY Můžete využívat videotréninky s profesionálními trenéry na různé outdoorové/indoorové sporty! Pokud tedy nechcete utrácet za osobního trenéra a nebo třeba nemáte čas na skupinové lekce, určitě Vás tato možnost osloví. Díky těmto tréninkům můžete trénovat kdykoliv Vás napadne a za každého počasí!

JAK ČLENSTVÍ iFIT MEMBERSHIP POŘÍDIT? Členství si můžete objednat současně s trenažérem. Případně si můžete dokoupit členství dodatečně a nechat poslat v originálním obalu.

Hodnocení zákazníků