TUNTURI

Podložka na cvičení Profi TUNTURI modrá 140 cm tl. 15 mm

1 490 Kč
1 690 Kč -11%
*Od 20. 6. 2024 do 23. 6. 2024

Chtěli byste mít podložku, která vám vydrží nějakou dobu? Rohož, která je silná a vyrobená z kvalitního materiálu? Pak si pořiďte podložku Tunturi Fitnessmat Pro.

Barva: Modrá / Modrá

140cm Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Tato podložka na cvičení je velmi pohodlná, je protiskluzová a můžete ji úhledně zavěsit do speciálního úložného stojanu. Cvičení na podlaze je na této podložce Tunturi Pro - Fitnessmat ještě zábavnější.

Výhody podložky Tunturi Fitnessmat Pro - podložka na cvičení

  • Pevný a silný materiál zajišťuje pohodlnou polohu vleže při cvičení na podlaze.
  • Je odolná díky vysoké kvalitě
  • Snadno se zavěšuje díky integrovaným závěsným okům

Objednejte si podložku Tunturi Fitnessmat Pro se závěsnými oky ještě dnes a zajistěte si rychlý a profesionální úklid.

O Tunturi

Cítit se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři založili v roce 1922 obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training

Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Hodnocení zákazníků