GARMIN

2ND LIFE - Hodinky s GPS Fenix 6 stříbrno-černé - Velmi dobrý stav - Nové

8 799 Kč
10 990 Kč -19%
*Od 8. 5. 2024 až do vyčerpání zásob

B - velmi dobrý stav - produkt je nový, nepoužitý a kompletní, některé díly mohly být vyměněny za originální, produkt má minimální kosmetické vady.

STAV VELMI DOBRÝ

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Decathlon Czech Republic - 2nd Life

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Technické informace o produktu

Kvalita a design: Integrovaný displej 1,2", ocelová luneta. Hodinky s odolností splňující vojenské normy. Výkonnost: Pokročilé údaje o tréninku: dynamika běhu, hodnot VO2 max upravená podle teploty a nadmořské výšky a mnohem více. Sportovní profily: Mnoho přednastavených profilů, které můžete využít: běh, trailový běh, plavání, cyklistika, chůze, veslování, běžecké a sjezdové lyžování, golf a další. ClimbPro: Díky funkci ClimbPro si můžete naplánovat rozložení sil pro stoupání na trase. Bezpečnost: Funkce asistence při detekci nehod zašle vaši pozici kontaktům pro případ nouze. Garmin Pay™: Bezkontaktní platby Garmin Pay. Pulzní oxymetr: Pulzní oxymetr na zápěstí měří nasycení krve kyslíkem. Tato informace vám pomůže posoudit jak se přizpůsobujete nadmořským výškám a napomáhá k analýze spánku.

Stav B (velmi dobrý) – produkty jsou nové, kompletní a ještě nebyly použity. Díly jsou původní nebo mohly být vyměněny za originální našimi kvalifikovanými techniky. Tyto produkty mají minimální kosmetické vady: poškrábání, odření, skvrny (pratelné), praskliny, natržení, malá poškození, která lze snadno odstranit nebo se nachází na málo viditelném místě. Nemají vliv na funkčnost nebo bezpečnost produktu. K těmto vadám dochází obvykle při přepravě, manipulaci ve skladu či obchodě.

Všechny 2nd life produkty mají svoji původní záruku dle modelu produktu a 365 dní na vrácení.

Hodnocení zákazníků