HODINKY S GPS FORERUNNER 245 VÍNOVÉ

6 499 Kč
.

Hodinky pro běžce (na 10 km, půlmaraton i maraton).

Sledují vaše statistiky a výkony, zpracovávají, tréninky a cíle.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů

Měření parametrů

Rychlost, vzdálenost, kalorie, tempo, délka kroku.

Koučink

Koučink

Tréninkové programy Garmin Coach nebo vytváření vlastních tréninků.

Výdrž

Výdrž

Výdrž 24 h v režimu GPS a 7 dní v režimu hodinek.

Konektivita

Konektivita

Bezpečnostní funkce (detekce nehody).

Voděodolnost

Voděodolnost

5 ATM: vhodné na plavání.

Technické informace

Analýza výkonnosti

Jaký tréninkový objem je pro vás vhodný?Hodinky Forerunner 245 vám poskytují informace o vašich trénincích a době potřebné k odpočinku. Díky tomu jsou vaše tréninky efektivní. Sleduje vaše VO2 max. a měří, jak vaše tréninky ovlivňuje teplota a nadmořská výška. Čím je vaše hodnota VO2 max. vyšší, tím je vyšší vaše výkonnost.

Možnosti tréninků

Vytvořte si tréninky na míru nebo si je zdarma stáhněte v aplikaci. Na tréninkových plánech pracovali profesionální trenéři a díky tomu vám pomohou ke splnění vašich vlastních cílů. Díky této funkci předpokládaný čas běhu.

Analýza techniky běhu

Hodinky Forerunner 245 vám také pomohou s technikou běhu. Měří tempo, délku kroku, dobu kontaktu se zemí a vertikální oscilaci. Díky těmto hodnotám se můžete zaměřit na zlepšení techniky běhu.

Buďte stále připojeni

Hodinky můžete propojit s vaším smartphonem a číst si SMS, e-maily a další notifikace na hodinkách. V případě potřeby můžete využít bezpečnostní funkce (detekce nehod). Stačí si tedy jen nazout boty a v klidu vyrazit na trénink.

Sdílení a výzvy

Synchronizujte vaše aktivity v aplikaci Garmin Connect. Můžete tak sdílet vaše tréninky s přáteli nebo v různých skupinách. Stačí se jen přihlásit z počítače nebo telefonu díky aplikaci Garmin Connect™ Mobile.

Monitorování denní aktivity a spánku

Hodinky Forerunner 245 monitorují vaši denní aktivitu a spánek. Tím se vám do ruky dostávají informace, díky kterým můžete optimalizovat váš trénink. Jedná se o naše první hodinky se zabudovaným pulzním oxymetrem.Tento snímač měří nasycení krve kyslíkem. Informace o nasycení kyslíkem vám pomůže posoudit, jak se vaše tělo přizpůsobuje vysokým nadmořským.

Jazyk

Zařízení podporuje český jazyk.

Obsah

Hodinky Forerunner 245. Kabel na dobíjení a přenos údajů. Dokumentace.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Podobné produkty