Hodinky s GPS a pulsmetrem na zápěstí M430 černé

2 990 Kč

8523666

Hodinky pro běžce, kteří ocení GPS, měření tepové frekvence na zápěstí, pokročilé tréninkové funkce a sledování svých výkonů.

Sportovní hodinky na vysoké úrovni pro běžce, kteří chtějí víc.

Barva:

Černá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

MĚŘENÍ PARAMETRŮ

GPS, pulsmetr na zápěstí, pokročilé tréninkové funkce, sledování aktivity.

VÝDRŽ

Až 8 hodin v režimu hodinek s GPS a pulsmetr na zápěstí.

VODĚODOLNOST

Vhodné na povrchové plavání.

KONEKTIVITA

Plánujte, synchronizujte a sdílejte tréninky přes Polar Flow.

KOMPATIBILITA

Kompatibilní s páskem Bluetooth Smart.

Technické informace

Hlavní funkce (1/3)

Měření tepové frekvence na zápěstí: kontrolujte rytmus srdce snadno a přesně díky optickému pulsmetru od značky Polar.
Pokročilé GPS: bezporuchové a přesné GPS od Polar M430 počítá naprosto přesně rychlost, vzdálenost a itinerář. Díky úspornému energetickému režimu vás bude věrně provázet i při těch nejdelších dobrodružstvích.

Hlavní funkce (2/3)

Údaje o běhu v interiéru: pokud není signál GPS dostupný, hodinky Polar M430 vypočítají tempo a vzdálenost na základě pohybu zápěstí.
Sledování aktivity: buďte aktivní po celý den. On-line hodinky Polar M430 počítají kroky, překonanou vzdálenost, spálené kalorie a dobu spánku a navrhnou vám každodenní aktivitu na míru.

Hlavní funkce (3/3)

Polar Flow: plánujte, synchronizujte a sdílejte tréninky přes Polar Flow a jeho aplikaci. Všechny údaje jsou snadno přístupné.
Oznámení z telefonu: oznámení z mobilu můžete sledovat přímo na displeji hodinek M430.
Sportovní profily: Polar nabízí víc jak stovku různých sportovních profilů, což vám umožní si mezi nimi vybrat ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim tréninkovým potřebám.

Technické vlastnosti

Integrované GPS s technologií předpovědi satelitem SiRFInstantFix™. Snímač aktivity. Mezičasy ručně a automaticky. Upozornění vibracemi. Vodotěsnost (vhodné na plavecké aktivity). Paměť Flash 8 MB. Dobíjecí lithium-polymerová baterie 240 mAh. Baterie vydrží až 8 hodin v režimu tréninku s GPS a optickým pulsmetrem.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost: 51 g. Tloušťka: 12 mm. Rozlišení: 128 × 128 px.
Velikost řemínku: M/L: 130–210 mm.

Funkce tréninku a koučinku (1/4)

Fitness Test kardio s hodinkami bez pásu: pětiminutový test na základě srdečního rytmu v klidu, jeho variability a základních informací o nositeli zjistí aerobní formu. Testujte se pravidelně, abyste věděli, jak se zlepšujete. Training Benefit: bezprostředně po tréninku získáte informaci o přínosu tréninku a tedy další motivaci.
Running Index: informace o tom, jak se při běhu zlepšujete.

Funkce tréninku a koučinku (2/4)

Běžecký program: trénujte běh podle programu v Polar Flow, který je pro vás sestaven na míru a mění se podle potřeby. Vyberte si jednu z navrhovaných vzdáleností (5 km, 10 km, půlmaraton nebo maraton) a dodržujte tréninkový program uzpůsobený vašemu profilu a cílům. Tréninková zátěž: uvádí, jak trénink ovlivňuje vaše tělo a nabízí možnost porovnat zátěž z jednotlivých tréninků. Zátěž sledujte průběžně a stanovte si osobní limity.

Funkce tréninku a koučinku (3/4)

Funkce Obnova sil: prozradí nezbytnou dobu, kterou potřebujete k obnově sil před dalším tréninkem. Chytré kalorie: zjistíte přesný počet spálených kalorií podle vaší hmotnosti, výšky, věku, pohlaví, maximální tepové frekvence (FCmax) a intenzity trénování. Průvodce aktivitami: zobrazí stupeň aktivity během dne a navrhne, jak můžete dosáhnout svého cíle.

Funkce tréninku a koučinku (4/4)

Účinnost aktivity: na základě sledování vaší denní, týdenní a měsíční aktivity zjistí, zda jste sportovali zdravě. A navíc
Sleep Plus:
Dobrý spánek je nezbytný pro obnovu sil a lepší výkonnost. Polar Sleep Plus™ automaticky vypočítá množství i kvalitu vašeho spánku. Získáte přehled, jak spíte, abyste mohli změnit svoje zvyklosti a spát lépe.

Jazyk

Zařízení podporuje český jazyk.

Hodnocení zákazníků

Načítání