Nafukovací kajaky

Nafukovací kajaky z Decathlonu můžete snadno složit a přenášet v přiloženém batohu. Nafukovací kajak nebo kánoi můžete rychle nafouknout pomocí našich odpovídajících pump. Kromě nafukovacího kajaku budete samozřejmě potřebovat také pádlo. Kajaky nabízíme pro jednu, dvě a tři osoby. Objevte naší nabídku vybavení na vodu.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
ECODesign
5 999 Kč
ECODesign
6 999 Kč
4.3/5 podle 1481 Hodnocení z webu a z prodejen

Inovativní nafukovací kajaky od značky ITIWIT

Nabídka kajaků byla dlouhou dobu omezena jen na pevné lodě, které používali začátečníci i zkušení vodáci. Jakmile se na trhu objevily nafukovací kajaky, dokázaly množstvím svých výhod přesvědčit mnoho začínajících i zkušenějších vodáků.


Nafukovací kajak: skladné, lehké, pohodlné!

Jednou z hlavních výhod nafukovacího kajaku je jeho skladnost: vyfouknutý jej lehce složíte do batohu, takže zabere minimum místa. Díky tomu je nafukovací kajak pro začátečníky i pokročilé ideální plavidlo na rodinné prázdniny. Jednoduše jej uložíte do kufru auta, nemusíte jej složitě připevňovat na střechu a zvyšovat tak spotřebu paliva při cestě na prázdniny! Nafukovací kajak ITIWIT je také velmi lehký, protože je vyrobený z odolného, hustě tkaného plátna. V nabídce naleznete nafukovací kajak pro 1 osobu, pro 2 až 3 osoby.


NAFUKOVACÍ KAJAK DROP STITCH ITIWIT: POHODLNÁ PLAVBA S RODINOU ČI PŘÁTELI

Další výhodou nafukovacího kajaku pro začátečníky je jeho pohodlí a stabilita. Díky tomu je ideální na kratší výlety za klidného počasí. Když je nafouknutý, je téměř stejně pevný jako klasický pevný kajak, ale díky dvěma bočním vzduchovým komorám je stabilnější a má nižší ponor. Pro zkušené vodáky máme v nabídce modely x100 a x500, s nimiž se můžete vydat i na vodu se silnějšími proudy a které jsou vyrobeny z Drop Stitch materiálu. Pokud chcete strávit celý den na moři pro tyto účely je vhodný nafukovací mořský kajak.. Co se týče nafukování, i to je u kajaků značky ITIWIT velice jednoduché a rychlé nafukovací kajak značky ITIWIT je nafouknutý za 7 minut. V nabídce naleznete pádla na kajak, pumpu k nafukovacím kajakům, nepropustné vodácké vaky a pouzdra. Nafoukněte, zaberte pádlem a vydejte se po proudu!

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu