AQUA MARINA

Nafukovací kajak AQUA MARINA Memba 330 - model 2022/23

11 500 Kč

Nafukovací jednomístný kajak AQUA MARINA Memba.

Barva: Oranžová / Červená / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

###Kajak AQUA MARINA Memba 330

Dvoumístný nafukovací kajak s vysoce tuhou drop-stitchovou podlážkou. Po nafouknutí podlážky získá kajak velmi dobré jízdní vlastnosti. Memba vyniká pohodlím a ovladatelností. Jedná se o univerzální turistický kajak, který má širší dno a díky tomu je velice stabilní. Díky svým jízdním vlastnostem se hodí i na delší výlety po tekoucích řekách. Zvládne i řeky s obtížností WWII. Tento kajak je vhodný pro všechny vodáky, kteří chtějí pohodlnou, ale rychlou loď, která se nezalekne ani zvlněné hladiny.

Kajak má velmi přiíjemný látkový povrch, který je vodoodpudivý a UV resistentní. V místech kde si pokládáte lokty je navíc ještě velmi měkká a příjemná neoprenová vkladka. Kajak má spoustu madel pro snadné přenášení, poutka pro přichycení pádel a na dně odtokové ventily, které je možné otevřít a bude tudy vytékat přebytečná voda.

Konstrukce kajaku je kombinovaná, skládá se ze dvou bočních nízkotlakých válců a vysokotlakého dna, které je vyrobeno Drop-stitch technologií, kterou znáte z paddleboardů. Díky této podlážce loď velmi rychle reaguje na vaše povely pádlem.

V balení je pak vše potřebné včetně dvou kajakových pádel, sedaček a ruční pumpy s manometrem.

###Technické parametry:

- Délka: 330 cm
- Šířka: 90 cm
- Váha kajaku: 13,4kg
- Max. zatížení: 110kg

###AQUA MARINA: tradiční výrobce nafukovacích paddleboardů, kajaků a dalších doplňku pro vodní sporty, který si vybudoval již své pevné místo na všech evropských trzích. Paddleboardy AQUA MARINA vynikají zejména dobrým zpracováním a kvalitou při zachování velmi nízké ceny.

Hodnocení zákazníků