Bodyboardy a skimboardy

Bodyboardy a skimboardy jsou sportovní náčiní určené pro jízdu na vlnách a na povrchu vodní hladiny. Oba typy jsou velmi podobné, avšak mají několik rozdílů v konstrukci a stylu jízdy.

Bodyboardy jsou zábava na vodu nejen pro děti. Ti nejmenší se zabaví na skladném nafukovacím bodyboardu, pro náročnější jsou tu dřevěné a kompozitové skimboardy.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
849 Kč
849 Kč
Dětský dřevěný skimboard 89 cm
RIP

Dětský dřevěný skimboard 89 cm

(8)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.1/5 podle 1159 Hodnocení z webu a z prodejen

Bodyboardy jsou kratší a širší než skimboardy, což znamená, že jsou lépe ovladatelné a snadněji se na nich držíte na vlně. Mají také tvarovaný nos, který umožňuje jezdci skákat vysoko do vzduchu a provádět triky. Bodyboardy jsou ideální pro jízdu na vlnách a pro freestyle jezdce.

Skimboardy jsou naopak delší a úzké, což znamená, že jsou rychlejší a mají větší manévrovací schopnosti. Jsou vybaveny plochým nosem, který umožňuje jezdci sklouznout po povrchu vody, což je základním stylem jízdy na skimboardech. Skimboardy jsou ideální pro jízdu na povrchu vody a pro jezdce, kteří chtějí zlepšit svou techniku.

Při výběru mezi bodyboardem a skimboardem byste měli zvážit své preference a cíle. Pokud se chcete věnovat jízdě na vlnách a provádění triků, pak je pro vás vhodný bodyboard. Pokud se chcete věnovat jízdě na povrchu vody a zlepšování své techniky, pak je pro vás vhodný skimboard.

Oba typy jsou vyráběny z různých materiálů, jako je například EPS nebo polyethylen. Materiál záleží na vlastnosti a kvalitě bodyboardu/skimboardu. Kromě toho se také liší v designu a barvě, takže si můžete vybrat ten který se vám líbí nejvíce.

Ať už se rozhodnete pro bodyboard nebo skimboard, oba typy jsou skvělou volbou pro zábavu na vodě a rozvoj jezdeckých dovedností.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu