RADBUG

Bodyboard 900 zeleno-černý

3 499 Kč
Kód : 8555044

Bodyboard pro zkušené uživatele na rychlou jízdu a triky za každých podmínek. Všestranný bodyboard na prone a Drop Knee. Leash není součástí balení.

Nejrychlejší a nejfunkčnější bodyboard ve své řadě zdobí protáhlý tvar, konkávní quad skluznice a při jeho výrobě byly využity ty nejlepší funkční materiály na trhu.

 • 40 undefined
 • 41,5 undefined
 • 43,5 undefined

Získejte +349 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  ERGONOMICKÝ TVAR

  Tvarované hrany a nose zlepšuje grip. Výčnělky po stranách pro uchopení.

  ODOLNOST

  Jádro: polypropylen, kompozitový stringer, slick Surlyn + síťovina. Deck NXL PE.

  PŘILNAVOST

  Konkávní quad skluznice, raily 50/50. 3 velikosti dle postavy a použití.

  Technické informace

  Výkonnost a univerzálnost

  Bodyboard 900 Ltd má ideální vlastnosti na silné a duté vlny. Bodyboard 900 má o něco větší objem, kulatější špičku a dva kanály, které umožňují vysoký výkon za každých podmínek.: Rychlost, přilnavost, pevnost na prone i drop knee.

  Rozměry a hmotnost

  40" : 1023 mm x 529,5 mm x 53 mm / 1,8 kg
  41,5": 1053 mm x 545 mm x 53 mm / 2 kg
  43,5": 1110 mm x 574,5 mm x 53 mm / 2,1 kg

  Uchycení leashe

  Bodyboard se prodává s plugem bez leashe. Doporučujeme dokoupit leash Radbug 900.

  Výrobky rozdělujeme do 4 skupin podle úrovně uživatelů: Úplní začátečníci, začátečníci, pokročilí a zkušení

  Úplní začátečníci: pohybují se v pěně u břehu do výšky 50 cm, nemají ploutve a odrážejí se nohama ode dna. Chtějí si především užít zábavu při zkoušení nového sportu (nejčastěji na bodyboardu s úchyty). Začátečníci: zvládnou malé obloučky ve vlnách vyšších než 1 m, plavou s ploutvemi. Chtějí se v tomto sportu zdokonalit. Pokročilí: jsou rychlejší a začínají s různými triky ve vlnách do 150 cm. Zkušení: pohybují se ve všech typech vln a ovládají i akrobatické triky: ARS, 360°, tube.

  Správné umístění těla na bodyboardu

  Výčnělky po stranách špičky, tzv. nose bumpers, umožňují lepší uchopení rukama a jsou tak akorát přilnavé, aby usnadnily manipulaci s prknem.
  Při nástupu na vlnu jsou obě ruce vpředu.
  Pokud chcete jet doleva, nechte levou ruku vpředu (ruka, loket a rameno v jedné linii, paže svírá 90° úhel s předloktím), pravou ruku posuňte na rail až na úroveň boků. Abyste si uchovali směr, vyrovnejte levou nohu s levým railem. Pro zahnutí doprava udělejte totéž na druhou stranu.

  Jak se vyhnout podráždění pokožky a zlepšit přilnavost prkna

  Při sjíždění vlny na bodyboardu ležíte. Abyste se vyhnuli podráždění pokožky na pažích nebo na břiše, oblečte si na bodyboarding tričko s dlouhými rukávy a UV ochranou nebo neoprenovou kombinézu. Pro lepší přilnavost navoskujte svrchní část prkna (vosk lze dokoupit), a to zejména v místě položení rukou, po stranách a pod břichem. Voskování opakujte před každým použitím.

  Bodyboard používejte s ploutvemi

  Tento bodyboard je určený na jízdu s ploutvemi ve všech typech vln. Je tedy určený do vod sahajících nad boky. Z naší nabídky k němu doporučujeme ploutve řady 500 nebo asymetrické ploutve RIP.
  Při jízdě na bodyboardu bez ploutví je třeba, aby voda sahala uživateli do pasu. V takovém případě se při nájezdu na vlnu musí odrážet nohama od země.

  Pravidla bezpečnosti a chování ve vodě (1. část)

  Bodyboard je nádherný sport, vyžaduje však respektování určitých pravidel. 1/ Informujte se o místě, kde jej chcete provozovat, a předem si jej prohlédněte: jaké jsou zde proudy, útesy, příliv a odliv, výška vln, počet lidí ve vodě. 2/ Nepřeceňujte své schopnosti a raději zvolte místo, které poskytuje jednodušší podmínky, než místo s podmínkami nad vaše síly. 3/ Nepodceňujte náležité vybavení: leash, ploutve, neoprenová kombinéza, prkno v dobrém stavu.

  Pravidla bezpečnosti a chování ve vodě (2. část)

  4/ Dodržujte pravidlo přednosti na vlně: první jede ten, kdo je nejblíže místu jejího vzedmutí. 5/ Po sjíždění z vlny se vyhýbejte místu nájezdu na vlnu, abyste se nepletli do trasy jinému uživateli. 6/ Pokud vám sahá hladina vody nad boky, používejte ploutve. 7/ Pokud ploutve nepoužíváte, raději se bodyboardingu věnujte na hlídaných úsecích pláže. 8/ Nejezděte sami, ale ve více osobách.

  Nenechávejte na přímém slunci

  Pokud bodyboard nepoužíváte, nevystavujte jej přímému slunci a teplotám vyšším než 50 °C. Bodyboard skladujte v obalu, pod slunečníkem, ve stínu, či pod světlou osuškou. Taktéž jej nenechávejte ve vozidle na přímém slunci. Při vystavení vysokým teplotám se na bodyboardu mohou tvořit bubliny a může dojít k jeho poškození.

  Možnosti opravy

  Náš výběr materiálů a dodavatelů má zaručit nejlepší možnou kvalitu. Pro zachování požitku z jízdy je však nejdůležitější řádná údržba.
  Pokud se na prkně objeví stopy opotřebení, lze je zpravidla opravit. Podívejte se na rubriku jak opravit bodyboard na našich stránkách.

  Radbug

  Radbug je značka, která se v rámci skupiny Decathlon věnuje vývoji vybavení na bodyboarding a bodysurfing. Naším cílem je zprostředkovat krásu těchto sportů co největšímu počtu uživatelů. Pocit hladkého klouzání na mořských vlnách je čirý, opojný a návykový. Nabízíme jednoduché a inovativní výrobky pro začátečníky i pokročilé, aby si tyto pocity mohl vychutnat opravdu každý.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Deska 80% Pěnový polypropylen , 10% Polyethylen , 10% Pěnový polyetylen

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Uchovávejte a noste v obalu. Neskladujte na přímém slunci. Po použití opláchněte a nechte oschnout ve stínu.

  TESTY

  Výrobek byl vyvinut a testován s našimi technickými partnery. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

  Schváleno

  Naši odborní poradci: Lionel Medina, Nicolas Capdeville, Noah Capdeville,Yvon Martinez, Daute Perdomo a Victor Le Gleut.

  Obrázky

  Bodyboard 900 zeleno-černý
  Bodyboard 900 zeleno-černý
  Bodyboard 900 zeleno-černý
  Bodyboard 900 zeleno-černý

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi