Skateboardy - komplety

Kompletní skateboard je obvykle váš první skateboard: je tedy třeba vzít v úvahu mnoho věcí jako je váš věk, váhu, úroveň a četnost používání. Zde najdete kompletní nabídku skateboardů, které jsou přizpůsobené k objevování tohoto sportu pro děti od 3 let, skateboardy, které jsou přizpůsobené pro 8leté děti, které chce začít objevovat skate parky. Také najdete v naší nabídce techničtější skateboardy umožňující teenagerům/dospělým zdokonalit se ve svých dovednostech, zabavit se ve skate parku nebo při společných setkáních. Všechny tyto skateboardy jsou dodávány kompletně smontované. Stačí se do toho pustit! Objevte také boty na skateboard.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Muž odřezává nově nalepený grip z desky skateboardu
JAK SLOŽIT SKATEBOARD? Budete potřebovat skateboardový T-tool, což je základní nástroj, který umožňuje...
2 099 Kč
Skateboard CP500 FURY velikost 8,25"
OXELO

Skateboard CP500 FURY velikost 8,25"

(17)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
1 999 Kč -30%
1 399 Kč
*Od 8. 6. 2023 až do vyčerpání zásob
Kompletní skateboard 500 Bruce 8"
OXELO

Kompletní skateboard 500 Bruce 8"

(8)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.6/5 podle 784 Hodnocení z webu a z prodejen

Kompletní skateboardy pro začátečníky a pokročilé

Nabízíme skateboardy pro uživatele všech úrovní i věku. Kompletní skateboardy pro děti, které s jízdou teprve začínají, mají správnou velikost i tvar, díky nimž jsou skateboardy zároveň odolné a skladné. Všechny skateboard pro dospělé mají nosnost až 100 kg. Kompletní skateboardy pro dospělé začátečníky jsou také uzpůsobené uživatelům – všechny jsou vyrobeny ze sedmi vrstev dřeva z kanadského javoru, a poskytují tak výjimečný pop a životnost.


Jak vybrat ten správný skateboard?

Při výběru skateboardu je klíčovým kritériem velikost desky. Závisí na několika faktorech a k tomu existují prkna různého tvaru, například longboardy a cruisery. Pokud chcete provádět triky v městské džungli, potřebujete skateboard dlouhý 7,25" až 7,625". Pokud chcete naopak jezdit ve skateparku, zvolte model v rozmezí 7,625" až 8,25".Berte ale v potaz také svou váhu. Čím víc vážíte, tím širší desku a kvalitnější obuv na skateboard potřebujete.Dětem pořiďte nejlépe skateboard s širokou deskou určený pro začátečníky. Pro dospělé začátečníky bude však snazší si osvojit většinu základních triků s užším a lehčím skatem, který se snadněji ovládá. Velmi důležitý je rovněž tvar skateboardu. Jedná se o křivku, kterou deska opisuje mezi oběma svými konci, tedy špičkou nazývanou nose a patkou nazývanou tail.Doporučujeme vyzkoušet si modely několika tvarů, než se rozhodnete, který vám sedí nejvíc. Každému člověku totiž může co do pohodlí vyhovovat jiný tvar. Desku by mělo tvořit nejlépe dřevo kanadského javoru či jeho kombinace s jinými druhy dřev. Konečně je třeba brát v potaz také grip, tj. povrch v přímém kontaktu s obuví. Musí být dostatečně protiskluzový.

dárkovou kartou