Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Boty na skateboard

10 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Boty na skate jsou pro skateboarding nezbytným vybavením. Naše týmy vášnivých skateboardistů vyvilnuly boty se speciálními vlastnostmi jako je dvojité prošívání, které dobře odolává oděru, má vyztužené polstrování v místech nárazu v případě pádu. Z naší nabídky objevte také skateboard-komplety.


Široký výběr skateboardových bot

Decathlon také nabízí široký výběr skateboardových bot s různými vlastnostmi: vulkanizovanou nebo lepenou a šitou podrážkou (cupsole), z polyuretanu, z plátna nebo semiše, s tkaničkami nebo bez nich, s toe capem a heel capem (obsázkou ve špičce a patě) nebo bez nich. Dále u nás najdete i ponožky speciálně navržené na skateboarding, s vyztuženými oblastmi v místech, kde často dochází ke zranění. V naší nabídce najdete jak dámské skate boty, tak skate boty pánské.

Vlastnosti vhodné pro děti

Nabízíme dětské skate boty se speciálními vlastnostmi, upravenými dětským potřebám: cenově nejvýhodnější model z polyuretanu je pevný a odolný. V nabídce máme i boty z měkké štípenky pro kluky a holky, co se chtějí v jízdě na skateboardu zlepšovat a při provádění prvních triků si tak boty odírají o grip.

Skateboardové boty uzpůsobené style jízdy:

V nabídce máme dva druhy podrážek: vulkanizovanou a cuprosle čili lepenou a šitou. Vulkanizovaná podrážka nabízí pružnost, přilnavost a nízkou hmotnost. Kontakt s deskou skateboardu je tak mnohem lepší a skateboardista tak může dělat přesnější pohyby. Na druhé straně podrážka cupsole je silnější, lépe tlumí nárazy a odolá oděru. V porovnání s vulkanizovanou podrážkou také poskytuje lepší podporu. Nicméně je těžší a tužší. Kromě toho nabízíme také ponožky ideální na skateboarding, které v oblasti kotníku poskytují lepší podporu a ochranu.

Boty na volnočasovou zábavu:

Objednejte si pohodlně z tabletu, telefonu nebo počítače. Nechte si objednávku zaslat domů nebo na nejbližší prodejnu Decathlon. Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ji v případě žádného poškození bezplatně vrátit. V Decathlonu platí: spokojený, nebo spokojený!