Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Longboard skate

9 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Longboard je skateboard s delší deskou, kterou původně vyvinuli surfaři, aby mohli jízdu užít nejen na vlnách, ale i na silnicích. Longoboardy jsou navrhované pro mnoho disciplín jako je tanec, slalomy, freeriding či sjezdy. V této kategorii najdete jak kompletní longboardy, tak samostatné desky. Z naší nabídky objevte také cruisery.


  • Váš výběr: (0) Smazat vše
  • Cena

Katalog longboardů vhodný pro začátečníky i pokročilé

V Decathlon nabízí kompletní nabídku výrobků: cruisery a longboardy pro holky a kluky na ekologicky šetrnější pohyb po městě; surfboardy, které vám dodají pocit, jako když jedete na surfu; anebo longboardy navržené na dlouhé projížďky podél řeky či na jiných stezskách, na freestyle a dancing, na kterých si nacvičíte své nejlepší taneční kroky a triky, či freeridové longboardy na sjíždění i těch nejstrmějších kopců. Naši kolegové z týmu, sami milovníci skateboardingu, pro vás sepsali pár tipů, jak si vybrat longboardy, který bude pro vás jako dělaný. Jak vybrat longboard nebo cruiser.

Nový způsob pohybu po městě:

Vyhněte se potížím souvisejícím s cestami autem a tím spojeným zácpám, nekonečnému hledání parkovacího místa – či dokonce s jízdou na elektrickém kole, které není zrovna skladné. Pohybujte se po městě novým způsobem – zažijte skvělý pocit z jízdy na cruiseru, díky níž se vyhnete semaforům i zácpám a po městě budete cestovat zábavným a ekologicky šetrnějším způsobem.

Extra technický dance board:

Skateboardingový tým Decathlonu vyvinul ve spolupráci s týmem snowboardů Decathlonu dance board z kompozitního dřeva a trojosého sklolaminátu s výztuhami z dvojosého sklolaminátu v nose a tailu. Epoxidové lepidlo mezi jednotlivými vrstvami dřeva zaručujte pružnost a skvělý přenos energie. Z tanečních kroků na desce a triků tak získáte maximum.