Gravel a cyklokrosová kola

Zažijte dobrodružství s gravel kolem. Kategorie kol gravel nabízí rozsáhlé možnosti využití. S gravel kolem můžete svištět po silnici díky aerodynamickému posedu a užším plášťům, ale také zvládne lehčí terén polňačky nebo štěrkové cesty. Je to opravdový obojživelník, který využijete i na lehčí bikepacking. Jestli se chystáte vydat na delší trasu nebo dokonce vícedenní cyklo výlet, doporučujeme navštívit naši kategorii brašny na kolo a košíky.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
18 499 Kč
149 999 Kč
71 999 Kč
28 999 Kč
17 499 Kč -8%
15 999 Kč
*Od 26. 7. 2022 až do vyčerpání zásob
Dámské kolo Gravel 120
Dámské kolo Gravel 120
TRIBAN

Dámské kolo Gravel 120

(25)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.4/5 podle 878 Hodnocení z webu a z prodejen

Pánská gravel kola

Gravel je extrémně všestranné kolo. Na gravel kolech lze jezdit po silnicích i po štěrkových stezkách a polních cestách. Gravel je zároveň stavem mysli: je to vědomí, že můžete jezdit kdekoli a pohodlně. Existuje několik typů gravel kol:
- titanová gravel kola: titan je lehká, ale odolná slitina. Poskytuje neuvěřitelný pocit z jízdy.
- elektrická gravel kola: užijete si stejnou zábavu jako na kole bez asistence, ale s elektrickou podporou, která vám pomůže dojet dál!
Existuje celá řada různých gravel kol, jelikož definic gravel kol je stejně jako gravel cyklistů. Je jen na vás, jak gravel pojmete!

Dámská gravel kola

Naše řada dámských gravel kol je navržena právě pro vás. Každý model je navržen tak, aby se přizpůsobil ženskému tělu na několika úrovních:
- Rám: naše gravel kola jsou ve všech velikostech od XS po M. Ženy mají kratší trup, a tak jsme tomu přizpůsobili délku rámu.
- Řídítka: naše gravel modely mají kompaktnější řídítka XS. Řídítka jsou kratší, abyste je mohly lépe držet.
- Sedlo: Naše dámská gravel kola se dodávají se sedlem pro ženy, abyste se cítily pohodlněji.
Co se týče všeho ostatního, naše gravel kola jsou úplně stejná jako jakákoliv jiná špičková gravel kola. Dodávají se s dvojitým převodníkem Shimano nebo jednoduchým převodníkem Sram. Mají gravel pláště na jízdu po silnici a šotolinových cestách. Pláště mohou být montovány s duší nebo bez duše. Mají dlouhou životnost a jsou navrženy speciálně na gravel. A v neposlední řadě mají mechanické nebo hydraulické kotoučové brzdy na výkonné a přesné brzdění, které zůstává účinné po dlouhou dobu.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu